Eksplorator Windows - Prezentacja

(michalmw) #1

Witam.

Mam taką sprawę, od bardzo dawna mam linuxa, a windowsa używam głównie tylko do gier. W szkole Pani się dowiedziała i kazała mi przygotować prezentacje na temat "Eksplorator Windows" i jego zastosowań. Problem jest taki, że wiem, że służy to przenoszenia/tworzenia/usuwania folderów. Próbowałem znaleźć prezentacje w internecie jednak nie mogłem nic znaleźć. Nie znacie jakieś strony gdzie znajdę prezentacje zrobioną, albo podobną z możliwością dodania/przerobienia?

Pozdrawiam

(Lewus39) #2

A co to za pani od informatyki!? Pewnie nie potrafi ubsłużyć żadnego innego systemu poza Windowsem, znalazła się zwolenniczka, która będzie Cię kolego kazać za twe przekonania do Linuxa? :evil:

Zrób jej prezentacje na temat zalet linuxa i niech się odczepi ! :smiley:

sorry ale nie pomoge ci...

(michalmw) #3

Chętnie bym zrobił, ale 1 nie chce dostać.. Kurcze, a może ktoś inny?

(Hitm3n) #4

Zarzuć suchym tekstem z tego, a do tego dodaj jakieś obrazki z neta. No tyle to chyba w OO potrafisz zrobić ;] Nie licz na zupełną łatwiznę.

(michalmw) #5

Hmm, to ma trwać okolo 45 min. Bo to będe przedstawiać, jeszcze jakieś informacje by się znalazły? Bo to znalazłem na wikipedi.

(Hitm3n) #6

Geez. Mówić o exlporer.exe przez 45 minut? Niech ta Twoja informatyczka się stuknie w baniak. Jak takie coś uważa za możliwe, to niech sama to zrobi ;f

Dla mnie i według mnie to nierealne... Chyba, że miałbym się zagłębiać w każdy po kolei proces, który jest wykonywany na tej powłoce i go opisywał. A to się mija z celem, bo masz opisać EW.