Eksplorator windows przestał działać. nie da się nic zrobić

Witam.

Mam do wszystkich sprawę. :frowning: niestety strasznie pilnie potrzebuje komputera aby zrobić materiał do pracy … a tu psikus.:frowning:

Jak wpisałem w tytule przy uruchamianiu komputera wyskakuje mi komunikat : "Eksplorator Windows przestał działać. ". Nie da się nic zrobić gdy daje zamknij program po 2-3 sekundach pojawia się znowu ten sam problem , gdy daje rozwiąż problem w sieci jest to samo … tylko ze otwiera mi się przeglądarka (Oper) …

wszystko było Oki do puki nie zacząłem ściągać filmu …

Oglądnąłem 80% i się zaczęło … nie mogę nic zrobić bo co próbuje np. usunąć ten film pojawia się komunikat . ( wejście do Menu Start, manager zadań , i wszystkie tego typu rzeczy nie działają )

SYSTEM OPERACYJNY VISTA

GORĄCO PROSZĘ O POMOC :((

Na początek odinstaluj wszystkie posiadane paczki kodeków.

Ekspl nie da się nic zrobić

Spróbuj to wykonać w trybie awaryjnym. http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … -safe-mode

(puste)

radek24nh , Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

jak patrze na wypowiedz Di3g0 to nie wiem czy płakać czy się śmiać

jeżeli to nie był żart jesteś takim znawcą że się dziwie jak udało ci się dostać na tą strone, po takim czymś wystarczy uruchomić na nowo proces explorer.exe

Co do problemu mogłeś się zainfekować jakimś syfem przeskanuj kompa MBAM jezeli nie pomoże daj log z OTL jeżeli potrzebujesz na szybko coś napisać a korzystasz z OpenOffice.org ściągnij sobie linuxa i zainstaluj na partycji i tam napisz.

Zawsze mozesz skorzystać z Total Commandera :wink:

Witam .

Właśnie piszę z Tel. gdyż na kompie nie działa mi już nawet klawiatura.

Ktoś wcześniej napisał "że jest zdziwiony że tu dotarłem " otóż jak wspomniałem w komunikacie pojawia się link który samoistnie otwiera mi przeglądarkę ( żadna funkcja oprócz internetu nie działa ) … Nie mogę wejść do trybu “awaryjnego” a no i zapomniałem dodać że wszystkie ikony na pulpicie są lecz nic nie mogę z nimi zrobić, jak wkładam płytę z oprogramowaniem to w ogóle jej nie czyta … gdy przy starcie systemu naciskam F8 monitor w ogóle się nie zaświeca.

Napisałem że jestem zdziwiony jak użytkownik “Di3g0” dotarł na tą stronę bo wszystkie jego posty są przeciwieństwem pomocnych postów.

Jeżeli już dosłownie nic nie możesz zrobić w windowsie to nie miał byś nawet jak go naprawić.

Jak już wyżej napisałem jeżeli nie jesteś jakimś nałogowym graczem to możesz zainstalować Linuxa na małej partycji i na nim pracować.

Jakby ci się udało dać loga z OTL było by super bo można by było sprawdzić czy to infekcja.

Nawet nie trzeba instalować. Ściągasz z neta obraz jakiejś dystrybucji live (99% dystrybucji jest darmowych) i odpalasz ją płytki a jeśli chcesz mieć na czym zapisywać pliki to możesz je zapisywać na zainstalowanym dysku ale możesz też zapisywać na jakimś pendrivie i wtedy nawet nie musisz mieć żadnego dysku.