Eksplorator windows (xp)

witam! wczoraj kolega chi_kwadrat poruszał temat wyświetlania “zasobów” Mój Komputer! a ja mam dość podobny problem. chodzi o to że mając ustawione rozmieszczenie ikon>> pokaż w grupach oraz (co jest bardziej fukcjonalne) rozmieść według>>> typ strasznie wkurza mnie że nie jest to alfabetycznie!! pliki czy foldery są roz… jak im się podoba i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób aby zachować obecne ustawienie i mieć to wszystko poukładane według alfabetu!!

pozdrawiam…

Jak ustawisz rozmieść według Nazwa to będziesz miał według alfabetu. :smiley:

ale chodzi o to żeby było według TYP ale w kolejności alfabetycznej! !!

A co ty tam masz za pliki w Mój Komputer że musisz je ustawiać według alfabetu. Masz tam przecież dokumenty dyski i cd romy, ewentualnie drukarka itp. A one są posegregowane w przejrzysty sposób. :smiley:

chyba mnie nie rozumiesz!! chodzi mi o okna eksploratora!! tam też jest ładnie i przejrzyście, ale… jak wejdę w jaki kolwiek folder to panuje w nim istny chaos!! np. pliki są podzielone według typu ale są rozwalone tak że do ładu można dojść jedynie poleceniem odśwież co po otwarciu choćby trzech folderów robi się uciążliwe!! klikać cały czas odśwież !!

wez prawym klawiszem mychy i zanacz rozmieszczenie ikony wedlug _nazwy np. i zaznacz auto rozmieszczenie i problem zniknie :wink:

nadal mnie nie kojarzycie!! CHODZI MI O TO :smiley: ŻEBY BYŁO JEDNOCZEŚNIE WEDŁUG TYPU I ZARAZEM W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ! !!

Nie drzyj japy :wink: :wink: :wink: Nikt tu nie jest guchy !!

To zaznacz według typu i pokaż w grupach, autorozmieszczanie. Będzie według alfabetu podzielone na np. Aplikacje , dokumenty typu world itd. :smiley: Inaczej to już nie wiem jak ty to chcesz mieć. :?

no właśnie tak jak napisałeś lazikar, ale to chorestrwo nie działa!! jest w grupach według typu, ale nijak nie chce być w kolejności alfabetycznej!! wyrzucę komputer przez okno… i będzie :wink:

(oops! sorki herr moderator) :smiley:

Chcę ci pomóc Duchu, ale nie do końca wiem o co ci chodzi. Poszukaj może w Opcjach żeby zapamiętywał parametry okna przy zamykaniu…

spoko!! darowałem sobie!! :smiley:

mam widok Lista i według nazw!! ale dzięki za zainteresowanie!!

widzę, że się wziąłeś za przeglądanie forum!! można się stąd wiele dowiedzieć !!

lazikar + iloraz: Posty OT ----------: > Kasacja