Eksplorator Windows

Mam chyba pewne bledy w systemie,ktorych jak na razie nie potrafię zidentyfikować .Na przyklad chcę z Menu Start uruchomić jakiś skrót do aplikacji poprzez Eksploruj,to nie mam zadnej reakcji. Ale normalnie mogę programy z tego miejsca uruchamiac . Inne pozycje menu kontekstowego działaja normalnie,tylko Eksploryj nie chce dzialac .

Prosze o ew. podpowiedzi.

Proszę zmienić tytuł na konkretny i używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

A szkodniki to sprawdziłeś i czysto ?

zentuk

Jak tam z czystością systemu?

Wirusy, malware?

Daj loga z HijackTHIS, przeskanuj skompa SpyBotem i jakimś skanerem on-line np. Pandą.

A jeżeli system jest czysty,a i tak nie działa Eksploruj w Menu Start,konkretnie przy poszczególnych pocycjach.W samym przycisku Menu Start Eksploruj działa. Czy mozna to jakoś naprawić . ?

że sformatowany to nie oznacza czysty system, czy formatowanie robiłeś przy wyłaczonym kablu sieciowym :?: druga sprawa czy na każdym z kont tak się dzieje :?:

Jeśli wybierasz Start/programy/ jakiś proram kikasz prawym klawiszem myszy nie ma opcji Eksploruj [przynajmniej u mnie]

Jak w Windows Xp Prof. rozwijam Start Menu>>wszystkie programy>>Dany program>.to wówczas po najechaniu ppm mam menu kontekstowe i tam wlaśnie nie działa mi obecnie pozycja Eksploruj . Jestem przekonany ,że gdzieś ten problem można naprawić w Rejestrze. Tylko ,że ja na dzień dzisiejszy nie mam pojecia ,jaki klucz odpowiada za tą własnie sprawę . Na razie nie chce mi sie cofac Rejestru przy pomocu programu Erdnt. On co prawda wybiorczo robi backup ,ale czesto mi sie sprawdza ,chociaz nie zawsze potrafi wszystko przywrócic .Zależy mi na takiej podpowiedzi ,w której otrzymalbym konkretny namiar na klucz ,ktory ta pozycje reguluje. z góry dziekuje za kolejne podpowiedzi.