Eksport ustawień i licencji KIS 2k9

Witam,

mam pytanie czy jeśli eksportuję ustawienia KIS’a do pliku *.cfg to zapisują się tam informacje o licencji (klucz produktu etc.)? Bardzo mnie to interesuje gdyż chciałbym w najbliższym czasie przeinstalować system a plik *.key już dawno usunąłem. Od razu mówię, że mój KIS jest legalny tylko, że kupiony jakiś czas temu w Anglii. Niestety pudełko zostało wyrzucone - nie mam dostępu do klucza. Jeśli nie da się zapisać w ten sposób info o licencji to jak to zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

a czy w kisie jak wszedłeś w licencję pisało numer seryjny? i nie można potem przy instalacji zamiast wybra pllik .key wpisac poprostu keya? bo chyba tak :slight_smile:

Mam tam takie coś:

ten ciąg jest kluczem? Sory ale tak dawno aktywowałem że już nie pamiętam:P

oj raczej to nie to chociaż jeśli masz innego kompa to możesz z tym spróbowac zainstalowac, nie ma tam napewno klucza może w jakimś przycisku typu więcej informacji? spróbuj też zimportowac do cfg ustawienia i zobaczyc czy nie ma tam klucza np. notatnikiem

to nie jest klucz. Nie musisz nawet sprawdzać.

Pudełko wyrzuciłeś, a papierowej licencji z kodem aktywacyjnym nie posiadasz?

Już sobie poradziłem. Zapomniałem że to była licencja na 3 stanowiska i wystarczyło skoczyć do brata po klucz który mu kiedyś dałem.

Warto się na przyszłość zarejestrować w panelu klienta i tam sobie wyeksportować klucze

https://support.kaspersky.com/pl/PersonalCabinet