Eksport zakładek w speed dial dla chrome

Witam,

przerzuciłem się na Chrome z FF i mam pewien problem, o ile w FF korzystałem z FastDial gdzie wystarczyło utworzyć kopię zapasową zakładek, o tyle w chrome jestem zmuszony korzystać ze Speed Dial i nie potrafię z niego wyeksportować zakładek (zakładki z paska zakładek mam wyeksportowane) Czy ktoś może wie jak tego dokonać ? Zaglądałem do folderów Chrome ale niestety tamtejsze pliki/foldery mało mi mówią i nie wiem co skopiować żeby zachować sobie te zakładki.

Będę wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam.

Przerzuć się na speedial 2. Tam masz w opcjach eksport i import

Ale i tak tylko w formacie wewnętrznym SpeedDial2. W Firefoksie nic mu z tego.

Niestety pozostaje tylko ręczna, żmudna dłubanina :slight_smile:

Zainstalowałem zwykłego Spped Diala bo ma dobre opinie, z chęcią bym się przerzucił na speed dial 2 jednak problemem jest zachowanie istniejących zakładek w zwykłym speed dialu lub ewentualne przerzucenie ich do speed dial 2.

Jest ich 81 i przyznam szczerze, że nie uśmiecha mi się ustawiać je od nowa.

@goomish interesuje mnie tylko zachowanie zakładek, które można zaimportować do chrome, nie potrzebny mi format dla FF bo nie przewiduję powrotu do niego.

No dobra, źle przeczytałem z czego do czego migrujesz :). Ale nie zmienia to faktu, iż nie ma dobrej metody na import/eksport miniaturek i adresów “strony szybkiego wybierania” pomiędzy przeglądarkami.

PS. Dla porządku - zakładki to zupełnie inna bajka i tu nie ma żadnego kłopotu z przejściem w którąkolwiek stronę.

Dobra temat do zamknięcia, przyszedł kumpel i coś gdzieś pokombinował z notatnikiem i udało się zmigrować do Speed Dial2.

Tak gwoli ścisłości, teraz w speed dial 2 wystarczy nacisnąć “eksport” i przekopiować do notatnika tekst z ramki i to będą całe ustawienia zakładek, miniaturek ? Przy reinstalacji Chrome i Speed Dial 2 wystarczy później z powrotem przekopiować tekst z notatnika do SD2 ?

Mam nadzieje, że nie zakręciłem.

@goomish niestety nie wiem jak te wszystkie zakładki SD2 się fachowo nazywają więc nazywam je po prostu zakładkami :slight_smile:

Pozdrawiam i dziękuję za chęć udzielenia pomocy :slight_smile: