Ekstremalnie powolne działanie portalu i forum

Cześć,

zauważyłem, że od kilku dni zarówno strona główna jak i forum ładują się strasznie wolno, a w dodatku połączenie lubi się zrywać, czego konsekwencją jest np. niewczytany arkusz stylów. Niedawno wyświetlany był komunikat, że prowadzone są jakieś prace konserwacyjne, więc sądziłem, że ma to jakiś związek.

Czy ten problem dotyczy wyłącznie mnie, czy jest jeszcze ktoś, kto doświadcza czegoś podobnego? A może ktoś z administracji jest w stanie zapewnić jakieś wyjaśnienie lub pomóc rozwiązać problem?

Dodam, że problem występuje na kilku komputerach korzystających z tego samego łącza, na różnych przeglądarkach, o odmiennej konfiguracji.

Dziękuję z góry za pomoc.

U mnie również ta sama sytuacja Wasacz , :frowning:

I raczej administracja wie o tym problemie :wink:

U mnie podobnie się dzieje.

u mnie jest w miare wporządku chodź ostatnio również zauważyłem że ładowanie strony znacznie się zwiększyło

…fakt. Szczególnie wieczorami. Widocznie “tłok” jak diabli.

Ja nie zauważyłem żadnych anomalii. ISP to PTK Centertel, połączenie ADSL po sieci TPSA.

Gamikaze podobnie działa wolno jak ostatni muł !

Dlaczego nikt z administracji nie może się do tego ustosunkować? Temat wisi już od kilku dni.

Witam.

Na forum jestem całkiem nowy, portal odwiedzam kilka razy dziennie od wielu lat (pewnie od początku jego istnienia). Zawsze wszystko wczytywało się w miarę poprawnie, strona główna, linki itd. Od jakiegoś czasu systematycznie pojawia się komunikat; Skrypt tego filmu powoduje, że Adobe Flash Player 10 działa wolno. Jeśli skrypt będzie nadal uruchomiony, komputer może przestać reagować. Czy chcesz przerwać działanie tego skryptu? Jest to strasznie wkurzające, po tym komunikacie w przeglądarce (FF) totalny stupor, inne duże portale nie zadziwiają mnie takim stanem rzeczy, śmigają aż miło. Kompek też nie jest taki cienki i do poprawnego przeglądania netu wystarczy (Pentium 3.06, 1.5Gb ram, WIN XP, łącze 25Mb/s). Może szanowna redakcja ustosunkuje się do takiej sytuacji…

Na przeglądarce Safari oraz Google Chrome taki sam komunikat mi się wyświetla :expressionless:

Widzę, że kilka dni post wisi, a ludkowie z portalu mają lepsze zajęcia.

Zmienialiśmy ostatnio bardzo dużo rzeczy “pod maską” serwisu i forum, więc przez ostatnie kilka dni faktycznie mogły być momenty słabości :wink: Mamy nadzieję, że już wszystko się wyprostowało i nie powinno być już żadnych problemów. Jeśli mimo tego ktoś nadal będzie ich doświadczał, prosimy dać znać z możliwie szerokim opisem objawów.

Teraz wszystko jest juz OKej z mojej strony

U mnie już także jest ok.

Średnio dobrze nadal jest wolno i zwiechy we flashu

Prawdę mówiąc ja mam o tyle dobrą sytuację, że PTK Centertel korzysta z sieci szkieletowej ATMAN-a, a w serwerowni ATMAN-a znajdują się serwery Dobrych. Tak więc do serwerów DP mam po prostu “blisko”, stąd nie doświadczałem problemów.