Elastyczny/rozbudowany grafik z aplikacją do edycji na telefonie

Czy korzystaliście z jakichś rozbudowanych grafików z dostępem zdalnym, bez własnego serwera udostępnionego publicznie i możliwością nanoszenia w nim zmian, przynajmniej uzupełniania z aplikacji na telefonie?

Czy dobrze rozumiem, chcesz mieć taki Google Calendar dostępny na telefonie poza domem i na komputerze w domu ale nie chcesz korzystać z Google Calendar ani też nie chcesz stawiać własnego serwera kalendarza? Może podaj jakąś przykładową aplikację pod kątem funkcjonalności.

Nie chce kalendarza, tylko grafik/listę obecności dla wielu osób.

Aha, wziąłem grafik jako plan zajęć. To ja pewnie ‘zahostowałbym’ sobie web-aplikację w PHP typu ‘lista obecności’ tj https://www.google.com/search?q=php+Employee+Attendance+list

Plus web-aplikacji jest taki że działa na każdym urządzeniu. Można postawić na serwerze w Internecie i zabezpieczyć dostęp dodatkowym hasłem (htaccess) na cała domenę. Dodatkowo zabezpieczyć to przez HTTPS. Druga opcja to zainstalowoać to u siebie w domu/firmie na LAMP/WAMP nawet w Windows. Z tym że tu jest trudniej wystawić taką aplikację do Internetu.

Twój link :joy:

Co? :thinking: Nie wiem co się u Ciebie dzieje ale te strony idą po HTTPS a w pasku adresu masz “Niezabezpieczona” jakby to co się otworzyło to było coś innego po HTTP. Bardzo dziwne, może ktoś pomoże ? Wygląda trochę na manipulację przy DNS’ach.

Fakt. To było po kliknięciu na emploulye clock calendar :wink:
Coś im raczej siedzi na stronie. Więcej nie mogę odtworzyć tego komunikatu, chociaż nadal przekierowuje na http

Masakra, ciekawe u mnie nic takiego się nie pojawia nawet jak zmienię User-Agent na iPhone/Safari. No nic, poszukałbym czegoś na innych stronach https://www.google.com/search?q=php+Employee+Attendance+list

Sprawdzałem również na komórce ale na wszelki wypadek edytuję mój pierwszy wpis i usuwam te linki. Przepraszam za kłopot jeżeli to faktycznie zhakowana strona. (to było https : // codecanyon . net/ - ip 104.18.24.174 - pierwszy wynik wyszukiwania)

Ten ciekawie wygląda https://github.com/hybridlogics/attendance-management

Tak czy inaczej sprawdziłbym czy coś w Twojej sieci nie przechwyciło DNS’ów.