Eleminacje me 2008 -szanse

(wojownik) #1

witam , podzielcie sie swoimi spostrzezeniami o szansach polakow w eleminacjach i nie chodzi mi tu a sklad czy o taktyke,............

teraz wygralismy i w srode pewnie tez, ale patrzac na uklad gier slabo to widze , zabraknie chyba ze 2-3 punkty i obejdziemy sie smakiem...... co sadzicie 8)

(system) #2

Wczoraj z tymi Azerami to była tragedia, fuksem im się udało :slight_smile:

Dopóki sami nie zorganizują euro to chyba nie zagrają :stuck_out_tongue:

(P@zik) #3

Wydaje mi się, że jednak będziesz w błędzie. Po prostu nie było mobilizacji jak np. na mecze z Belgią czy Portugalią.

(Craker92) #4

Może nie tyle mobilizacji co kontuzji...

Wypadło wiele osób z podstawowego składu i trzeba będzie poczekać na powrót...

(P@zik) #5

Też fakt... Co jedno zgrupowanie to plaga kontuzji

(Kylo Tk) #6

Jednak na straży stoi leo który umie wprowadzić odpowiednie korekty,

to że jedna połowa nam nie wyszła nie oznacza już że nie dostaniemy się do euro, jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie i jeszcze wam źle? została jeszcze armenia którą łykniemy, Portugalia - tu może być ciekawie :), finlandia - zemsta będzie slodka, kazachowie i belgia myślę że ulegną na naszych boiskach i serbia, euro jest w zasięgu, trener pokazał że ta drużyna potrafii grać i wygrywać z najlepszymi.

(system) #7

ja tam wam mówie że polska wyjdzie oni potrafią grać z lepszymi a z gorszymi to

(:: Radziu ::) #8

W tej chwili mamy spore szanse na awans do ME 2008. Jak narazie prowadziwy w grupie.

Podsumuwując mecz a azerami:

~~pierwsza połowa katastrofa

~~druga połowa, wejście Wojciacha Łobodzińskiego odmienilo gre naszych

Pzdr :wink:

(Mateusz J1) #9

nom fakt mecz Azerami to katastrofa ;] ale najważniejsze że są 3 pkt. ;] moim zdaniem bez problemów zakwalifikujemy się ;] mamy o 1 mecz więcej od Portugali i Serbi ale nawet jeżeli oni by mieli tyle samo co my to i tak mielibyśmy nad nimi przewagę punktową ;] mysle ze teraz wygramy ze wszystkimi tylko z Portugalią przegramy mecz ;] więcej porażek nie przewiduje ;]

(SeBoLaS) #10

będzie dobrze,mecz z azerami był niby taki słaby bo co chwilkę było słychać

o nowych kontuzjach,wielu piłkarzy wypadło,

Leo miał utrudnione zadanie bo nie miał głównych piłkarzy a i tak poukładał to tak by wpadły 3 punkty.Moim zdaniem zagramy tym razem w Euro :wink:

A raz zremisowaliśmy

Tylko powinni to wygrać i mamy 22 punkty...

Awans prawie pewny (można tak powiedzieć)

(wojownik) #18

co najwyzej mozna ich zaprosic na pole do mojego kolegi truskawy zbierac bo do niczego sie chyba nie nadaja ale drama.............

(SeBoLaS) #19

nasze szanse zamiast rosnąc zaczynają spadać przez ten mecz.Pierwsza połowa było wszystko pięknie ładnie,druga niech pozostanie milczeniem w samej końcówce Armenia miała dogodne dwie sytuacje na strzelenie gola :?