Eleminacje me 2008 -szanse

witam , podzielcie sie swoimi spostrzezeniami o szansach polakow w eleminacjach i nie chodzi mi tu a sklad czy o taktyke,…

teraz wygralismy i w srode pewnie tez, ale patrzac na uklad gier slabo to widze , zabraknie chyba ze 2-3 punkty i obejdziemy sie smakiem… co sadzicie 8)

Wczoraj z tymi Azerami to była tragedia, fuksem im się udało :slight_smile:

Dopóki sami nie zorganizują euro to chyba nie zagrają :stuck_out_tongue:

Wydaje mi się, że jednak będziesz w błędzie. Po prostu nie było mobilizacji jak np. na mecze z Belgią czy Portugalią.

Może nie tyle mobilizacji co kontuzji…

Wypadło wiele osób z podstawowego składu i trzeba będzie poczekać na powrót…

Też fakt… Co jedno zgrupowanie to plaga kontuzji

Jednak na straży stoi leo który umie wprowadzić odpowiednie korekty,

to że jedna połowa nam nie wyszła nie oznacza już że nie dostaniemy się do euro, jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie i jeszcze wam źle? została jeszcze armenia którą łykniemy, Portugalia - tu może być ciekawie :), finlandia - zemsta będzie slodka, kazachowie i belgia myślę że ulegną na naszych boiskach i serbia, euro jest w zasięgu, trener pokazał że ta drużyna potrafii grać i wygrywać z najlepszymi.

ja tam wam mówie że polska wyjdzie oni potrafią grać z lepszymi a z gorszymi to

W tej chwili mamy spore szanse na awans do ME 2008. Jak narazie prowadziwy w grupie.

Podsumuwując mecz a azerami:

~~pierwsza połowa katastrofa

~~druga połowa, wejście Wojciacha Łobodzińskiego odmienilo gre naszych

Pzdr :wink:

nom fakt mecz Azerami to katastrofa ;] ale najważniejsze że są 3 pkt. ;] moim zdaniem bez problemów zakwalifikujemy się ;] mamy o 1 mecz więcej od Portugali i Serbi ale nawet jeżeli oni by mieli tyle samo co my to i tak mielibyśmy nad nimi przewagę punktową ;] mysle ze teraz wygramy ze wszystkimi tylko z Portugalią przegramy mecz ;] więcej porażek nie przewiduje ;]

będzie dobrze,mecz z azerami był niby taki słaby bo co chwilkę było słychać

o nowych kontuzjach,wielu piłkarzy wypadło,

Leo miał utrudnione zadanie bo nie miał głównych piłkarzy a i tak poukładał to tak by wpadły 3 punkty.Moim zdaniem zagramy tym razem w Euro :wink:

A raz zremisowaliśmy

Tylko powinni to wygrać i mamy 22 punkty…

Awans prawie pewny (można tak powiedzieć)

co najwyzej mozna ich zaprosic na pole do mojego kolegi truskawy zbierac bo do niczego sie chyba nie nadaja ale drama…

nasze szanse zamiast rosnąc zaczynają spadać przez ten mecz.Pierwsza połowa było wszystko pięknie ładnie,druga niech pozostanie milczeniem w samej końcówce Armenia miała dogodne dwie sytuacje na strzelenie gola :?