Eleven Sports - Tylko TVN Player?

Cześć wszystkim,

Z tej strony biedny abonent CP któremu wredne Eleven Sports ukradło w tym roku to na co czekałem przez dobrych parę miesięcy, czyli F1. Czy jest gdzieś dostępna ta platforma poza TVN Player? Najlepiej jeśli byłby to stream bo telewizji od innego dostawcy i tak nie wezmę z racji tego że nie mieszkam w Polsce. Zawsze jest oczywiście stream SkySportsF1 ale to nie to samo co po Polsku.

 

 

Po Polsku jest stronach ze streamami typu telewizjada.net, czy vidto.pl

Minusy takiego rozwiązania to 2 kwestie:

  • legalność tych streamów

  • jakość sd, a czasami jeszcze gorsza (czytaj: piksele wielkości cegły)

 

Wydaje się, że trochę drogo wycenili F1 w tym tvn playerze - 109,99 za F1, no nie wiem, ja bym tyle nie dał :frowning:

 

 

Nawet nie widziałem że aż taka cena za to. Ale tak bez Zientarskiego?:) 

Bardzo trudno będzie się przestawić na inny komentarz, zwłaszcza że komentarz pana Mikołaja… no cóż, pozostawmy bez komentarza.

Stawka niezbyt fajna, do tego player.pl wymaga Silverlighta do obsługi Elevena. W moim przypadku oznacza to przymusową przesiadkę na Windowsa i Internet Explorera – Pipelight na Linuksie pewnie by ruszył, gdyby nie wyskakująca informacja o blokowaniu reklam (jakieś rozwiązanie?), a na Windowsie standardowo używam Firefoxa x86_64 (= z wtyczek tylko Flash). Świat idzie do przodu, a oni dalej używają archaicznej technologii, której wyrzekli się nawet jej twórcy (Edge).

A co jest nie tak z komentarzem Sokoła? Cały czas jest na temat i często jest w stanie rzucić jakąś wyścigową ciekawostką sprzed lat. Bardziej kompetentnego w tematyce F1 komentatora chyba w Polsce nie znajdziesz.

Widzę, że leci mocny mecz. Nie korzystam, bo mam kablówkę. Ja tam bez silverlighta, ale patrzę - jest http://wizja.tv/watch.php?id=22

 

Ogólnie Sokoła pamiętam jak przez mgłę jeszcze z duetu z Andrzejem. Przynudzał strasznie, nie wykazywał że tak powiem zainteresowania, nie pobudzał do oglądania

Podczas GP Australii to głównie on nawijał i, w przeciwieństwie do Borowczyka, nie zbaczał na tematy z wyścigiem niezwiązane. Mi się podobało, ale, jak wiadomo, de gustibus non est disputandum.

Po co słuchać naszych nudziarzy, skoro dostępny jest stream SkyF1?