ELSAT RTV- Na Allegro, czy ktoś kupował?

Witam.

Kupiłem na Allegro od użytkownika Elsatrtv Sony PSP. Zapłata wpłynęła 1 lipca a konsolki dalej nie ma… Czy ktoś kupował? bo obawiam się, że zostałem naciągnięty…

Ale jakiej odpowiedzi oczekujesz?

Napisałeś do tego kogoś, zadzwoniłeś?

W razie czego:

http://allegro.pl/country_pages/1/0/edu … /index.php

Pisałem e-maile ktoś napisał, że przesyłka wyjdzie 14, dzwoniłem do sklepu zapełniona skrzynka co sugeruje, że całkiem dużo tych skarg… Oczekuję odpowiedzi w stylu : przepraszamy za wszystkie niedogodności, wysyłka zostanie pokryta przez nas, albo po prostu zwykłego: przepraszam za opóźnienie konsola już poszła. A ostatnią wiadomość jaką od Nich dostałem jest z 10 lipca. Na następne e-maile nie odpowiadają.

Pisz przez formularze allegro. Wystosuj do tego kogoś pisemko z uwagami, że jeśli zostało nadane to żądasz skanu dowodu nadania, dodatkowo informujesz że cała sprawa jest archiwizowana celem komletowania dowodów podczas zgłaszania na Policję a później do serwisu allegro.

Ogólnie wszystko na formularzu a nie ze swojego konta pocztowego. Możesz także założyć spór - to kolejne miejsce udokumentowania twojego problemu.

Pieniądze w razie czego odzyskasz programem ochrony, więc nie bój ryby. Fakt, że to trochę potrwa.

Dobra sprawa się rozwiązała wysyłka poszła 15. Dzięki.