Em cilent - usunięcie maili bezpośrednio w webmail nie w programie

czy w em client jest taka mozliwosc ze moge z poczty o2.pl usunac wiadomosci naraz lub wiekszosc za jednym kilkneciem ,nie w programie a bezposrednio na poczcie? ,labo jest inny taki program z taka funkcja?

Można jak ci pobierze nazwy tych tysięcy maili po IMAP za radą trolla, że lepszy - raczej tylko przy bardzo wolnym łączu i wielkich e-mailach miałoby to sens. Jak masz rozbite na wiele folderów to raczej trzeba je opróżnić osobno lub wywalasz folder do kosza i kosz opróżniasz (potem można założyć sobie folder np. „wakacyjne fotki” jeszcze raz).

Było konfigurować po pop3 i w ustawieniach em client znaleźć „usuwaj kopie z serwera ‘natychmiast’.”.

Jak łącze nie było by słabe i mało maili z załącznikmi po 20-100 MiB, to można by po kilku-kilkunastu minutach rozpocząć usuwanie o2 z em client lub całego tego klienta pocztowego.

Nieważne co wybierzesz, POP3 czy IMAP, musisz na to zezwolić w poczcie o2

https://pomoc.o2.pl/aktywacja-dostepu-dla-programow-pocztowych

Instrukcja konfiguracji też się przyda:
https://pomoc.o2.pl/jak-skonfigurowac-program-pocztowy

dziekuje bardzo

Jeżeli wybierzesz POP3, to cała poczta zostaje pobrana z Twojego konta do programu Em client. W programie możesz ją skasować. Upewnij się czy nie masz włączonego zostawiania poczty na koncie tj EM Client v7: Leaving a Copy of Mail on the Server - YouTube to ma być wyłączone

Po pobraniu przejrzyj jeszcze konto poprzez stronę, czy nie masz jakichś innych folderów w których jest jeszcze poczta. Na pewno się uda :slight_smile:

film nie dziala

No to kiepskie łącze internetowe masz lub mocno zawirusowany komputer/smartfona.

no teraz dziala

zaznaczone odhaczyc

Odhaczasz.

Jak się da to przytnij zdjęcie trochę z lewej by nazwy użytkownika o2 nie było, trolli na tym forum pełno i będziesz mieć więcej spamu niż ofiary wycieku ze sklepu morele.net.

lub niech może moderator ocenzuruje zdjęcie @moderatorzy.

I proszę mi nie imputować, że Ilona ma stronę firmową i jej e-mail jest biznesowy i już widnieje w każdej bazie spamerów.

Cenzo nałożone.

teraz jak wrocic wiadomosci z powrotem na poczte02.pl z programu (no nie wszystkie tylko te ktore zalezy mi zeby zostaly na poczcie )?.