eMachines E728-452G25MNKK

Witam

Chciałbym się zapytać, czy laptop, który podałem w temacie jest dosyć dobry w sensie czy nie psuję się, albo nie tnie.

Chcę sobie takowy kupić ale nie wiem czy jest dobry bo za taką cenę (999 zł), nie wiem czy będzie nie zawodny, a jeżeli macie jakieś inne typy to podajcie (górna granica 1200-1300 zł).

Ja na swoje Emachines nie narzekam. Są w miarę solidne i co najważniejsze proste w budowie. Nie mają żadnych wymyślnych cudów które mogłyby się zepsuć. Na pewno jeżeli chodzi o tanie laptopy miażdżą jakościowo tanie HP “Pawuliony”. Jest to ciut starszy model co wyjaśnia jego niską cenę. Oczywiście pograć to sobie na nim nie pograsz, bardziej zasobożernych zadań też nie wykonasz, ale do zwykłej pracy wystarczy.

Głównie to chodzi mi o to aby na nim programować, nic więcej na nim nie zamierzam robić, ale pozostaje kwestia ile bateria trzyma czy tyle co podaje producent czy troszkę inaczej?

minik42 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif