Email po kupionym przedmiocie do sprzedajacego

mam taki problem. Niedawno załozyłem sobie konto na allegro, kupiłem przedmiot, przyszedł mi mail od allegro o tym ze kupiłem przedmiot i pisze w nim zebym skontaktował sie z sprzedającym przez mail lub telefonicznie. i teraz moje pytanie- co mam umieścic w takim mailu do człowieka od którego kupiłem dany przedmiot :wink: ???

Wybierasz rodzaj płatnosci (oczywiscie jeżeli w aukcji bylo napisane tylko za wpłatą na konto to prosisz o numer konta) i dane sprzedającego aby wysłać pieniądze na konto :slight_smile: A jeżeli wybierasz wysyłke za pobraniem (jeżeli w aukcji była taka opcja) to podajesz dane Sprzedającemu (Adres na ktory ma wysłać towar Imie,Nazwisko itd.)

napisz że potwierdzasz kupno poinformuj o rodzaju płatności i poproś o jego dane osobowe wraz z kontem jeśli nie ma w tym pierwszym emailu i jeśli chcesz dokonać wpłaty na konto.

P.S

Na moje to pytanie pomyliło działy :smiley: Raczej powinno być Na luzie a nie w Problemach :smiley:

najlepiej to co chciałbyś się dowiedzieć

np.:

  • pytanie sposób zapłaty, ewentualnie nr. konta do przelewu,

  • koszty (oraz sposób) wysyłki jeżeli nie były podane w aukcji/lub inny sposób odbioru

  • podać adres do ewentualnej wysyłki (jeżeli nie odbierasz przedmiotu osobiście)

  • nie wiemy co kupiłeś, ale może do wyboru masz np. kolor, itp.

  • i wiele innych

jednak z wróżkami ostatnio ciężko :mrgreen: