eMarket.pl - co o tym myślicie?

Witam Was serdecznie :slight_smile:

Założyłem ten wątek w “Na Luzie :-)”, bo chciałem zrobić krótką pogawędkę właśnie o sklepie emarket.pl Jak każdy wie, w internecie jest dużo fałszywych sklepów, które albo nie reklamują produktów, albo nagle kończą swoją działalność tym samym marnując gwarancje ludzi, którzy kupili sprzęt. Najczęściej sklepy takie mają dziwnie niskie ceny. Jednym ze sklepów, na jakie trafiłem z bardzo niskimi cenami jest eMarket. Chciałem kupić kartę graficzną i sięgam po Wasze opinie na temat tego sklepu. Jak jest z obsługą, towarem przesyłanym, pakowaniem, ile kosztuje przesyłka?

A google zamkneli ?

W minutę znalazłem koszt wysyłki stały: 18,91 zł - kurierem DHL.

Na portalu Ceneo prawie same pozytywne opinie, najstarsze z 2006 roku.

A gwarancji że wszystko będzie OK to nie ma niestety nigdzie.

A że tak się spytam, ten “stały koszt wysyłki: 18,91 zł” to niezależnie od tego ile zamówię?

A tak swoją drogą to patrze różne części teraz na tym sklepie, i bardzo mi się podoba, bardzo tanio i dużo rzeczy mają na składzie. Szkoda tylko że nie ma wyszukiwarki takiej “filtrowej”, że sobie wybierasz, czy chcesz DDR2 czy DDR3, 800Mhz czy 1333Mhz, jest tylko filtrowanie po producentach.

Ludzie czy naprawdę ktoś musi za was czytać regulamin sklepu ?

Albo dodać do koszyka 10 rzeczy i zobaczyć, że koszt wysyłki pozostał taki sam ?

Tylko nie pomyl tego sklepu z e-market.pl, który nie ma już takich pozytywnych opinii.

momo6 ,

Czytałem wiele opinii, były pozytywne, ale nigdy nie zaszkodzi się zapytać kolegów.

Może niech ktoś, kto kupował tam zda relacje :wink:

Kupiłem tam nagrywarkę 3-4 lata temu. Przesyłka dotarła w terminie, którą reklamowali na 24H czy 48H dni roboczych. Bezproblemowe działanie, gwarancja bodajże 12 msc, zepsuty sprzęt miał zabrać kurierem producent chyba bezpłatnie, ja nie musiałem sprawdzać.

Jeden drobiazg. Po zakończeniu zamówienia zostałem poproszony o SMSa za 1,22 zł, co miało mi gwarantować jak najszybszy czas realizacji. Wysłałem, realizacja po paru minutach.

No to świetnie :slight_smile: Widzę, że sprzęt dalej tanieje (Zotac GF GTX 285 AMP! ~1300zł!) :slight_smile:

Dzięki. Widzę, że jednak warto. :wink:

JA ogólnie jestem zadowolony z tego sklepu, zamawiałem tam karte graficzną słuchawki do mp3, i potem jeszcze aparat cyfrowy. NIe zawiodłem sie na sklepie, przesyłka dochodzi dosć szybko już na drugi dzień dostarczono paczkę. Warto czasem nie zamawiać od razu p[roduktu tylko trochę poczekać, bo czesto cena spada .Jak pisałem zamawiałem aparat wart był 265 zł a po pewnym czasie kilka dni spadł do 228 zł. Warto było poczekać. Z zamówieniami nie ma problemów wszystko jest proste i przejrzyste. Polecam