Emergency 2 - kursor

Gram w Emergency 2 i strasznie mi się tnie :? Grafikę zmniejszyłem ale to nic nie dało… Myślę że to wina kursora 3D, nie jest za bardzo przybajerowany, ale napewno bardziej elegancki niż windows 3D. Chciałbym spróbować włączyć kursor 2D. Nie ma tego w opcjach. Da się to zrobić jakoś z systemu ??

IMO to nie poprawi płynności.

Możesz podać parametry swojego PC-ta ?

Jakie masz stery od grafy ?

Minimalne co do gry pod względem procka (800 Mhz procek, 512 RAM-u i Radeon 9000)

Gdzie to zobaczyć ??

na pewno to wina kompa :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ja wiem, z pewnością na lepszych kompach takiego problemu nie mają. Jednak wydaję mi się, że ten kursor zajmuje sporo zasobów, bo gra tnie się jak nim ruszam. Wyłączyłem niepotrzebne procesy w Windowsie i trochę lepiej ale nadal nie rewelacyjnie. Jeśli ktoś potrafi poradzić coś prócz modernizacji kompa to chętnie posłucham.

Jesli gra zaczyna sie ciac w momencie ruszu kursorem tzn. ze masz jakis dziwny problem. Ale na pewno nie tnie sie ona z powodu wykonania kursora. Kursor jest niczym w porownaniu z innymi elementami gry.

Ja tylko pytam o możliwość zmiany. Sprawdziłbym jak działa z 2D. A może macie jakiś inny pomysł ?? Zmiana sterowników ?? Poradzcie coś.