Emergency 3 Mission: Life, opinie

Co sądzicie o tej grze, pytam się tych którzy ją mają, bo po screenach to… Grałem w demko i gra przpadła mi do gustu (chociaż mam ją po niemiecku, to już poluję na spolaka :D).

Ja w 3 jeszcze nie grałem. Ale miałem przyjemność grać w 1 i 2. Według mnie bardzo ciekawe gierki. Odbiegają od większości strategii na rynku - czyli wojna, zabijanie, a tutaj coś zupełnie innego - ratowanie ludzi, pomoc w akcjach ratunkowych. Ogólnie serie tych gier oceniam na bardzo dobrze :slight_smile:

Ja to wole grać w to niz nawet w GTA: SA! Gierki wymiatają, w 3 przeszedłem dopiero 2 misje bo mam od niedawna, bo wczoraj wróciłem z niemiec i dzis dopiero instalowałem :).

Moja ocena serii Emergency to 10/10. Kolega Michał1205 powiedział, że odbiega ona od większości gier strategicznych na rynku - o wojnie, zabijaniu. Natomiast tutaj jest coś zupełnie innego - ratowanie ludzi i pomoc w akcjach ratunkowych.

Jest to seria wszechczasów. Ja grałem w demo Emergency 2 i mi się podobało. Jak chociaż raz zagramy w te gry, nigdy ich nie zapomnimy 8).

Pozdrawiam,

McCarloss.

A ja mam taki jeden mały problemik - w Emergency 3 straaaaasznie tna mi filmiki, oglądać sie nie da, jak pusze z katalogu gry i Videos to odtwarzaja sie normalnie. Radek 9200, stery CATALYS 4.9 (próbowalem na innych !), DirectX 9.0c.

W E3 grałem. Grafika jest taka, że szkoda słów :evil:

Jednym słowem : KLAPA

Emergency 1 i 2 to było coś. Według mnie trzecia część natomiast jest nieudana. Graficznie może i jest lepsza od E1, ale przez to gra częściej się tnie i nie ma tego klimatu :smiley:

Jak sie ma P1, 32MB RAM i Rive TNT2 to będzie ciąć, nie ma o czym gadać :wink: .

Plusem jest to, że jest bardzo duży wybór rozdzielczości i ilości detali. Tak więc teoretycznie powinno pójść na prawie każdym PeCecie :slight_smile:

U mnie chodzi bez przycięcia na takich detalach jakie był ustawione domyślnie (1024x780, High, cienie włączone, głębia k. 32), tylko czemu te filmiki tak tną :(.