Empire Earth - błąd z explorer.exe lub "Out of Range"

Witam!

Mam pewien problem, otóż chciałem zagrać sobie w EmpireEarth (z dodatkiem) za pośrednictwem Hamachi. Mam dwa komputery, na moim laptopie wszystko działa bez problemu, jednak na drugim komputerze (winXP) gra nie chce współpracować. Gdy normalnie odpalam to monitor wywala “Out Of Range”,przez co nie da się grać. Zmiany rozdzielczości i częstotliwości odświeżania nic nie dały. Pomaga natomiast uruchomienie w trybie zgodności z win98, gdy jednak tak uruchomię grę to automatycznie wyłącza się explorer.exe (wyłączając jednocześnie Hamachi i wszystko inne co pomagało by się połączyć z drugim komputerem) :evil: . Problem można rozwiązać dwojako: zapobiec wyłączeniu explorer.exe lub skorygować ustawienia monitora co by nie było OOR :smiley: Proszę o pomoc, bowiem nie wiem co mam robić. Jestem w stanie podać więcej danych…

Pozdrawiam! :smiley:

Raqe ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.