EMPIRE EARTH: nie mogę przejść 2. misji Greków

(nintyfan) #1

By przejść drugą misję greków, zastosowałem małe oszustwo. Postanowiłem wybudować Capitol na wyspie, do której miałem się udać, lecz nie w zalecanym miejscu. Stwierdziłem, że później go zniszczę/zburzę i wybuduję, gdzie gra mi karze. Było to konieczne ze względu, że wskazane miejsce było niedaleko wroga, a ja musiałem rekrutować jednostki. W internecie znalazłem informację jedynie, że budynek mogę zburzyć poprzez zaznaczenie go i naciśnięcie delete. W przypadku budynków innego typu to działa, ale nie w przypadku Capitolu (pol. stolica). Jak pewnie się domyśliliście, to stolica może być tylko jedna. Czy to błąd gry, czy może da się swojej jednostce nakazać atak na swoją jednostkę/budynek?

(marcin20000) #2

Zobacz czy amsz jakieś jednostki z atakiem obszarowym, w EE nie grałem, ale może np. katapulty przypadkowo mogą uszkodzić?

(nintyfan) #3

Dzisiaj postanowiłem poszukać ponownie odpowiedzi, tylko zamiast szukać destroy capitol, poszukałem move capitol. Okazało się, że można mieć wiele stolic. Wystarczy użyć opcji populate.

1 Like