Empowering technology na acer 6920G

zainstalowałem win7 ultimate na acer 6920G i mam problem z cinedash, wogóle nie reaguje. Jeżeli chodzi o empowering techn. także nie. Chodzi mi konkretnie o ten przycisk “e” w górnym prawym rogu , który po naciśnięciu wysuwał z góry ten panel do zmiany wyjścia audio plus te inne bajery. Teraz jak to naciskam to nie reaguje wogóle a gdy próbuję go z panelu odpalić to wyskakuje tylko informacja ze niestety nie obsługuje tego systemu? ściągnąłem te aplikacje ze strony acer’a jednak pod win 7 nie było wiec ściągnąłem pod viste ( mam na mysli: eFramework, eDatasecurity, ePowerManagement, eSetting i Launch manager). Zainstalowałem ale tak jak napisałem gdy próbuję to odpalić tym skrótem"e" to lipa ;( POMOCY :wink:

próbuj uruchomić aplikację w trybie zgodności z Vista. Ppm na pliku ->właściwości-> zakładka “zgodność”. Możesz spróbować zainstalować “drobiazgi acerowe” w trybie zgodności. Przed tymi zabiegami utwórz profilaktycznie punkt przywracania.

próbuj uruchomić aplikację w trybie zgodności z Vista. Ppm na pliku ->właściwości-> zakładka “zgodność”. Możesz spróbować zainstalować “drobiazgi acerowe” w trybie zgodności. Przed tymi zabiegami utwórz profilaktycznie punkt przywracania.

Dzięki za odpowiedz. Mam jeszcze takie pytanie ( mam nadzieje ze mnie nie zjedziesz z odpowiedzią hehe ze takie oczywiste rzeczy pytam :wink: ) ale właśnie czytałem także na ang. forach żeby uruchomić kompatybilnie z vista ale co to znaczy albo inaczej jak to uruchomić? Ppm na pliku? czyli gdzie dokładnie? dzięki z góry za cierpliwość i odpowiedz :wink:

Dodane 10.09.2010 (Pt) 14:17

ok, już doszedłem do tego jak otworzyć w trybie zgodności :wink: foulstart

rafjen , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

dzięki za radę . Z tymi polskimi literami to mogę mieć problem bo posta pisałem w pracy na " nie polskim " windowsie, więc ciężko w alfabecie holenderskim znaleźć litery typu ą ś ń . :wink:

Dodane 15.10.2010 (Pt) 10:25

Zainstalowałem Empowering techn. Górny pasek wysuwa mi się gdy nacisne “e” w górnym prawym rogu tyle że brakuje mi tam jednej rzeczy a mianowicie ikony chyba glośników jeśli dobrze pamiętam :wink: Gdzie mogłem ustawić wyjście audio np. na HDMI. Teraz gdy podłączam TV pod wyjście HDMI niestety głos zostaje mi tylko na laptopie. Jak to doinstalować? Na stronie acera nie ma żadnego downloadu tej aplikacji ! jest eRecovery, eSettings itd. ale nie ma nic co miałoby wspólnego z dzwiękiem. Zainstalowałem na nowo sterowniki karty muzycznej ale to mi nic nie dodaje. Czy wie ktoś jak to dodac?

Witam

Mam podobny problem do Twojego.Wytłumacz proszę jak dostac się i gdzie jest ten ppm.

A HDMI będzie działał jak zaznaczysz w opcjach i zresetujesz kompa.Po restarcie głos będzie szedł przez hdmi.

Pozdro

O rany boskie #-o PPM - czyli P rawy P rzycisk M yszy, klikasz na pliku, który chcesz uruchomić w trybie zgodności i postępujesz według instrukcji z powyższych postów.