Emulacja pada xbox360 (AC BLACK FLAG)

Hej! Gram w Assassina Black Flag. We wszystkie poprzednie części grałam na moim padzie z 4tech’a i nie było problemu. Tym razem jednak gra jest kompatybilna tylko z padem od xbox’a. To znaczy… mój pad normalnie reaguje w grze tylko nie mogę mu zmienić przypisanych przycisków a bardzo mi na tym zależy bo np. gałkę od obracania kamerą mam totalnie odwróconą (góra dół = prawo lewo i na odwrót). Próbowałam emulować pada (http://www.x360ce.com/). Próbowałam na 32 i 64 bitowych wersjach. Wszystko super. Tylko powstałe pliki nie wiem gdzie wkleić. Gdy wrzucam je tak po prostu do folderu z grą to nie działa.

Bardzo proszę o jakieś pomysły bo tak się nie da grać… a nie chcę się przerzucać na klawiaturę (tym bardziej na pada od xboxa)
 

Co jest nie tak z tym emulatorem który podałaś?

 Tutaj wygląda to na dosyć proste.

Wiele to wyjaśniło, że trzeba wszystkie trzy pliki przenieść :wink: teraz mam inny problem: nie mogę łączyć klawiszy.
Gdy naciskam przycisk: Bieg swobodny to nie mogę wcisnąć "poruszania się do przodu"
A gdy idę do przodu i wcisnę “Bieg swobodny” to nie reaguje i dalej powoli idzie
Nie potrafię tego znaleźć w ustawieniach, jakieś pomysły?

Dzieje się podobnie z innymi przyciskami czy tylko te się nie dogadują?

Wszystkie ze sobą nie współpracują.

Gdy ustawiałaś przyciski, ustawiałaś je wedle swojego uznania( Jak w Fifie. np: X na strzał,choć normalnie strzał to B), czy tak jak jest w grze?

 

#Edit

 

Pożyczyłem specjalnie pada od kolegi i wypróbowałem z emulatorem na wszystkich częściach Assasyna, i nie mam takiego problemu.

Zmieniłam trochę przyciski bo nie mogłam mieć tak jak jest zasugerowane w grze.  Osie kamery były zupełnie na odwrót.
Edit: Korzystałeś z tego programu co ja? Mógłbyś porobić screeny po kolei zakładek ustawień? Może tam mam coś nakopane?

Rany rany zrobiłam! :smiley:

Jestem po prostu debilem i gałki pomieszałam :slight_smile: Nie ważne… działa! :smiley:

Bardzo dziękuję za pomoc :*

Teraz czekamy na zaproszenie na meczyk i kawę :wink:

Nie ma problemu :wink: Wiedźmina i Assassina BF kupiłam pół roku temu po czym padł mi zasilacz i karta graficzna ale jak już uzupełniłam braki w mojej skrzynce to praktycznie z domu nie wychodzę :smiley: Więc zapraszam :wink:

Ok, przyniosę swój dżojstik i wino wpadając na tą kawę :wink:

Zapraszam, zapraszam :slight_smile:

Tak jak myślałem. Z tym programem też miałem problemy na samym początku użytkowania.Ciesze się,że działa, pozdrawiam.