Emulator do gier NDS No$gba.Proble:The rom-image has crashed

Witam.Jestem tu nowy więc nie wiem czy dobrze trafiłem.Otóż problem jest następujący: Chciałem użyć emulatora No$gba v2.6a do zagrania w grę Inazuma Eleven,ale okazał się problem.Gdy otwieram gre w emulatorze wyskakuje taki napis.Podesłałem Screena:

http://img22.imageshack.us/img22/4631/beztytuuaxsd.png

jak widzimy pojawił mi się błąd The rom-image has crashed. Dodam też ,że szukałem sposobów na rozwiązanie problemu,ale bez skutku.Otworzyłem też inną grę i włączyła się normalnie bez problemu.Grałem tez w inazuma eleven strikers na innym emulatorze(Emulator do gier Wii) działała normalnie. mój system to Windows7

Procesor: Intel® core i3 CPU M 370 @ 2,40GHz

Karta graficzna:Intel® HD Graphics

Mam nadzieję ,że to wystarczy.Jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś informacje to piszcie :slight_smile:

Proszę was o pomoc !

Primo: nie ten dział!!

Rozwiązaniem problemu prawdopodobnie jest poszukanie innego obrazu(bo przecież o tym mówił komunikat). Moją ulubiąną stroną z ROMami jest coolrom.com.

Czyli nic z tym nie zrobie ?

zacząłem pobierać tą grę tylko,że z tej strony którą mi podałeś potem napisze czy działa

ROMy do NDS wcale nie są ciężkie, więc lepiej byłoby ci pobrać z ww. strony ROM. Jeżeli to nie pomoże, to emulator którego używasz może być niekompatybilny z tą grą, co znaczy, że należy wypróbować inny. Od siebie polecam DeSmuME, ale niekompatybilność emulatora jest bardzo mało prawdopodobna, więc po prostu wklej w swój pasek adresy coolrom.com i znajdź interesującą ciebie grę.

Pobrałem tą grę z tej strony i ten sam komunikat pobiorę ten emulator DeSmuMe i dam znać

Dodane 26.02.2013 (Wt) 16:23

Dobra działa dziękuje Ci