Emulator GBA na androida

Witam! Jestem posiadaczem tabletu Toshiba at100(thrive) który działa pod kontrolą androida Honeycomb.

Ostatnio poczułem nieodpartą chęć zagrania w pokemon emerald właśnie na nim.

Niestety, nie potrafię znaleźć w internecie odpowiedniego emulatora Gameboy Advence na androida oraz ROMu (znalazlem jakiegoś emulatora GameBoid ale z każdą próbą wyświetla error o jakimś problemie z biosem żeby ustawić cos w ustawieniach których nie widzę ^^)

Proszę o pomoc.

Kurczę… akurat mój telefon oddałem do serwisu, a tam miałem to wszystko porobione, więc będzie trochę z pamięci.

Również ściągnąłem GameBoid (jeśli się nie mylę) przy pierwszym uruchomieniu zażądał bym wskazał mu lokalizacje biosu lub dał propozycje do ściągnięcia - wystarczyło kliknąć na link i miałem już bios.

Niestety wiem, że z paroma był problem, dlatego nie mając mojego telefonu nie podam konkretnej wersji. Dlatego proponuję byś wpisał

GameBoid bios

w googlach i poszukał. Następnie wrzucasz go na kartę pamięci i wskazujesz w Gameboid:)

Powodzenia:)

ok sprobuje. Napisze w edicie jak poszlo

no wiec jest problem. caly czas jak naciskam w gameboidzie na gba_bios.bin to wyskakuje error “loading BIOS failed. The valid BIOS file must be specified in the settings” Ale jak mam sprecyzować gdzie owy bios sie znajduje ?!

Dodane 01.08.2012 (Śr) 11:24

wszystko już działa, dzięki.

Temat do zamknięcia