Emulator klawiatury Laptopa z klawiszem Fn

Witam,

Problem następujący - laptop nie mój a ściemniłem w nim jasność matrycy na maksa i teraz nie moge tego wrócic gdyż w lapku nie działa klawisz F7 który w połaczeniu z klawiszem Fn rozjasnia matryce. Ponieważ o ile mi wiadomo ta funkcja działa raczej hardware’owo (tak jak pokretlo na zwyklym monitorze) wiec przez soft raczej tego nei rozjasnie bo moge tylko sterowac gamma itd przy karcie grafiki co nie daje porzadanego efektu. I tutaj prosba o wszelka pomoc - wydaje mi sie ze dobrym rozwiazaneim bylby emulator jakis klawy laptopa koniecznie z klawiszem Fn (probowalem klawiatury ekranowej Win XP ale na niej nie na klawisza Fn a jak wcisne z palca Fn i i F7 na ekranowej to nie działa) wówczas mógłbym moze oszukać kompa … Wszelkie inne pomysły jak naprawić problem również bardzo mile widziane. Dzieki.

  1. Są klawiatury do PC z klawiszem Fn - możesz kupić takową za ok. 20zł.

  2. Są programy do zmiany mapowania klawiszy poprzez zmianę wpisów w rejestrze Windowsa - na googlach znalazłem np. SharpKeys, Remaper XP albo Key Tweak. Rozumiem, że F7 fizycznie nie działa, więc ustaw jako F7 jakiś inny klawisz - może wówczas kombinacja klawiszy zadziała.

wielkie dzieki - wydaje mi sie ze to powinno rozwiazac problem - klawiatury wolalbym nie kupowac ale programy o ktorych wspomniales moze dadza rade. dzieki!

Witam.

Ja mam trochę podobny problem z tym klawiszem FN, mianowicie u mnie nie działa właśnie ten klawisz, a jest mi on potrzebny ponieważ tylko przy kombinacji fn+f11 mogę włączyć kartę sieciową bez tego nic nie zrobię. Próbowałem zamienić klawisz przy pomocy SharpKeys ale nie ma tam klawisza Fn. Mam laptopa Clevo M77S

Byłbym wdzięczny za pomoc w moim problemie.

Z góry dziękuję:) Grzesiek