Emulator MEmu 6.2.7.0 przyczyną BSoD-u?

-info co robiłem przed problemem
ileś dni temu ten emulator działał bez problemu ale 1 dzień czy 2 dni pózniej uruchoniłem ten emulator ale mnie przywitał BSoD, nic nie instalowałem przed problemem
-info o pc
System na dysku: Windows 7 Ultimate X64 SP1
Płyta Główna: chyba MSI 760GM-P21
CPU: AMD FX™-6300 Six-Core Processor
GPU: Palit GeForce GTS 450
BIOS: AMI
Ram: 4GB + 4GB czyli 8GB ale chyba nie ważne jaki to model
Zasilacz: tracer 420w power supply silent czyba bo nie ma więcej info w tym Zasilaczu

Testowałem jeszcze raz i znowu ten sam plik ntoskrnl.exe ale to inny był bsod


Teraz KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0x0000001e
spróbuje zainstalować znowu ten stary emulator czyli memu ale nie wiem tylko to
Jak na memu mieć stary obraz dysku android z apk i inne z innego emulatora na memu ale spróbuje
mam pliki log z tego programu i tutaj jest crash ale jak ten program zapisuje to jak bsod się a nie ważne tutaj plik VBox.log (28,7 KB)

ja nie mogę! rozpakowałem folder w wirtualnym android i mam już te apk i mogę jeszcze raz zainstalować i mam memu taki emulator ale jak włączyłem to, to resetował się pc czyli blackscreen a potem samo pojawiło się logo płyty głównej czyli msi logo i nie wiem co robić
no to mamy inny problem a mam memu lol ktoś pomoże? i jak coś to w Podgląd zdarzeń nic nie ma

Hej,

  • A co to dokładnie za emulator?
  • Czy BSOD pojawia się tylko w przypadku uruchomienia emulatora czy w innych sytuacjach też?
  • Z jakiego oprogramowania zabezpieczającego (antywirus i zapora sieciowa) korzystasz?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Przepraszam za długie czekanie ale już jestem

To jest emulator android czyli emulator telefonu z systemem android 5.1.1 nazwa programu to MEmu wersja programu to 6.2.7.0

BSOD pojawia się tylko po uruchomieniu emulatora czyli nawet jakbym chciał szybko wyłączyć ten emulator to i tak pojawiłby się bsod jak coś to po uruchonieniu jak czekam to po 5 czy 10 sekund się pojawia ale w normalnym używniu komp to się nie pojawia, ale kiedyś na starej płycie głównej było co tydzień bsod od pliku ntfs.sys ale już mam od innego komp płyte

Avast ale ma ustawieniach maksymalnej ochrony, mam też drugi program ale bez instalacji AdwCleaner 7.3.0

Jak jeszcze coś to pytaj i ja chce mieć emulator androida aby grać gry dla android na pc

A tak wczoraj przed wypadek uruchoniłem ten program i znowu BSoD
2019-07-31 19:44:31 KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0x000001e
i Dwa pliki aswStm.sys i ten co na każdym bsod jest czyli ntoskrnl.exe

Wygląda na to, że wywala się jakiś plik Avasta. Spróbuj na początek odinstalować Avasta bądź przełączyć go w tryb pasywny. Zobaczymy, czy BSOD-y nadal będą się pojawiać.

Już odinstalowałem avasta i zaraz uruchonie MEmu dla testu
-Tutaj będą wyniki
Nie było tego BSOD a program działał bez problemu
i Teraz mam tak testować i instalować apki i używać ileś dni?

Jeżeli jesteś przywiązany do Avasta możesz spróbować kolejnej czystej instalacji programu. Jeśli po tej instalacji znów pojawią się błędy, będziemy wiedzieć, że jest konflikt między Avastem a emulatorem. Możesz też zmienić antywirusa na inny, na przykład Comodo Internet Security.

Jeszcze raz zainstalowałem avasta i znowu bsod ale bez avasta to już nie ma czyli avast coś robi nie tak z emulatorem. Dziękuje i zmienie anty-wirusa na inny
Zamykam temat