Emulator Pcsx2, AMD Phenom x4

Naszukałem się i śmiem twierdzić że to nie realne by odpalić grę z ps2 na PC bo nie ma GS SSE3 ani SSSE4a, mogłem coś pominąć, np. obsługuje procek starsze sse2 ale dziwnie chodzą mulą się, proszę o pomoc na YT jest tego pełno i żadne z AMD (lub przynajmiej z podstawką phenoma)

Wszystkie modele Phenomy II X4 wspierają: MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSE4a, Enhanced 3DNow!, NX bit, AMD64 (implementacja x86-64), Cool’n’Quiet, AMD Virtualization, pobaw się w ustawienia, taniej wyjdzie zakup konsoli, można wyrwać za 150-250 PLN z masą gier, dwoma padami.

Miałem ps2 i nie zamierzam mieć, na tym sprzęcie powinno działać dobrze tylko nie mogę znajść żadnego pluginu GS z tymi wsparciami co wypisałeś, wiecie gdzie są lub coś? link lub pomoc szersza ;p

http://www.emucr.com/search/label/PS2/ :stuck_out_tongue: ale i tak konsola jest lepsza-chodzi na niej każda gra a na emu może co 10 jak nie gorzej #-o zresztą działają te gry jak chcą.Np. moja ulubiona gra Black na emu nie działa :frowning: a szkoda, bo jest zawalista :lol:

wkrotce podobno ma ukazac sie emu ps3 :smiley: a czy to prawda nie wiadomo

:stuck_out_tongue: zapomnij ps.2 kuleje na PC a Ty chcesz emu ps3 [-X