Emulator ps2 na pc (pcsx2)

Witam

Kiedyś założyłem podobny wątek ale dotyczący ps3.

Mam jedno pytanie czy na kompie z czterordzeniowym prockiem intela, 2gb ramu i radeonem 4670 1gb gra puszczona przez emulator pcsx2 będzie się ciąć?

Słyszałem na innym forum, że ten emulator wywala po 10 min, to prawda?

Z góry dzięki

To zależy, może będzie działało, a może nie. Główną przeszkodą jest 128 bitowa architektura procesora zamontowanego w PS2.

PS2 takie stare a ma 128 bit procka **********************

A według Cie będzie działało na moim kompie?******************

Ilość jajek ma mniejsze znaczenie ten emulator potrzebuje wysoko taktowanego jednego rdzenia… poza tym wszystko zależy od danego tytułu jeden jest emulowany szybciej inny mniej, zamiast pakowania kasy w nowy procek taniej wyjdzie kupić konsolę…

Na kompie z podpisu gram w GTA VIce City Stories bez przycięcia, trzeba jedynie uważać na ustawienia, bo te są zdradliwe, jeden checkbox więcej/mniej i już wszystko się uwala. Swoją drogą sprawdź na forum PCSX2 masz dział poświęcony ustawieniom emulatora dla dużej liczby tytułów, a na stronie PCSX2 masz listę kompatybilności.

  1. A jak myślicie czy cod 3 będzie działał???

  2. A czy będzie mnie wywalać do wina jak napisałem wcześniej???

  3. Proszę o podanie linku do tej strony z forum pcsx2

  1. Trzeba metodą prób i błędów

  2. Jak źle ustawisz, to może

  3. Google nie gryzie… a tak poza tym http://www.lmgtfy.com/?q=PCSX2+website

Na razie pscx2 obsługuje 2 jaja. Oj jak ja się nie mogę doczekać dnia, gdy zacznie obsługiwać cztery… Po drugie napisz ile masz na rdzeń (2.6 powinno w starszych grach typu tekken 5,4, god of war styknąć, ale wskazane 2.8 lub po prostu jak najwięcej). Znajdź dobrego configa (jak chcesz to dam Ci, ale na pw bo reklama innego fora nie taktowna), i go zmodyfikuj. Ja na przykład mam mały trik na tekkena 5 (powinien działać też w niektórych innych grach) . Mianowicie, gdy normalnie odpalam na direct 10, lub 9, to gra się muli (tj. walka sama) Ale jest sposób - włączasz na direct 10, esc, zmieniasz na directa 9, odpalasz (znaczy resume) i ewuala- niemal zero ścinki! !!