Emulator PS2 na PC?

Słuchajcie, od pewnego czasu szukam dobrego emulatora konsoli Playstation 2, dzięki któremu mógłbym pograć w moje ulubione gry typu Gran Turismo 3-4 bez posiadania tejże właśnie konsoli. Czy nie wiecie może który z tych emulatorów nadałby się najlepiej na odpalenie tych gier z poziomu pc za pomocą emulacji?

Z tego co wiem emulują one bardzo słabo, ponieważ zaledwie od 2-5 klatek i nazwać to grą się nie da. Może polecicie chociaż najlepszy z nich?

Wiem że PS2 kosztuje teraz w Media Martkt około 300złotych no ale niestety decydując się kiedyś na komputer odmówiłem sobie pakowania pieniędzy w konsolki czego efekty właśnie widać…

Będę wdzięczny…

Tu zaglądałeś :?: :roll:

Kupiłeś gry nie mając konsoli :?

nie kupowałem, dostałem kiedyś od znajomego który był w niemczech i mi przywiózł, od tej pory leżą i się brudzą, a ponieważ kiedyś miałem psx wiem jak potężną jest gran turismo grą

pcsx2 to… hmmm… gorzej niz zle robi z tymi grami, prubowalem

Niestety na PC nie da się jeszcze pograć w gry z PS2.

Jeśli jednak jesteś zacięty i nie wierzysz to szukajka i: emulator + PS2

tak, robilem to nim napisalem na forum, ale niczego konkretnego poza wyzej wymienionym programem nie wynalazlem

bo nic lepszego nie ma 8)

ok, dzieki za uświadomienie :roll:

w takim razie pozostaje uzbierac na ps2

Ja Ci polecam zakupic przenosna konsole PlayStation Portable, która graficznie dorównuje nawet PS2 ! Mówie poważnie, a wiem bo posiadam obie konsole i PS2 naprawde nie zachwyca już a PSP wręcz powala na kolana.

Dlatego albo zakup sobie PSP , lub zbieraj na PS3, bo zakup “dwójki” jest zupełnie nieopłacalny już dziś.

PS. Po więcej info na temat PSP, możesz sięgnąc na moja strone.

Po prostu żebyś nie zakupił złej wersji PSP, a to ma ogromne znaczenie.

Więcej info masz tam.

Zastanów się nad tym, bo PSP ma przyszłośc a PS2 niestety już nie taką jaką jak kiedyś.

Ale jesli nie miał jeszcze PS2 to ma spokojnie kilka miesięcy świetnej zabawy przed TV.

PSP kosztuje pirazy drzwi 3x więcej od PS2 slim (a gdy znajdzie “dużą” wersję konsoli ta suma się powiększa) nie mówiąc o PS3 na którą nie pokazano żadnej gry “real time” tylko jakieś filmiki, w dodatku cały czas info o kolejnych problemach z konsolą.

Ja mam już teraz dość PS3 ale i tak pewnie ją kupię :smiley:

tak namaiwasz do PSP Patricko tylko jedno mnie zastanawia… jak sobie pogram w np. GTA SA na PSP? 8) juz o innych [wiekszosci] grach nie wspomne

jaka jest różnica pomiędzy tymi “rodzajami psp”?

pozatym co z grami typu GTA SA jak pisal AZPR??

Zrobili GTA III na PSP ;]

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 16:19

Nie uruchomi takiej gry i basta. To są przecież dwa różne systemy.

Co do rodzajów PSP zapraszam na stronę Patricko

Jest tylko jeden rodzaj PSP ale różne zestawy (np. tem ma kartę a ten nie)

łeee, ale gta 3 bylo bardzo okrojone :stuck_out_tongue: jak na w./g mnie

Dla niektórych nadal jest to najlepsza część serii :mrgreen:

ano, kazdy ma wlasne poglady :slight_smile:

El.Ninoo

Na PSP jest GTA:LCS, które jest dużo bardziej urozmaicone niż GTA III na PC. Do tego jest naprawdę wiele smaczków, dla których warto zagrac w tę grę. Coraz więcej mod’ów, tworzonych przez fanów dzięki którym gra jest jeszcze bardziej urozmaicona.

Co do rodzajów PSP… to chodzi o wersje softu, nie o żadne karty, itp.

Wersja FW ( Firmware ) jest najważniejszą sprawą podczas kupowania PSP.

Dlaczego to już sprawa bardziej prywatna :wink:

Hmm…PSP możesz już zakupic za około 600 - 700zł, i tak jak mówie.

Konsola się rozwija i to bardzo i ma przed sobą przyszłośc, czego o PS2 już w takim stopniu powiedziec nie można.

Patricko a to prawda że Sony tworzy już PSP 2?

Są pogłoski, że dopiero zbiera opinie od ludzi, gromadzi dane.

Kiedyś napewno powstanie PSP2, jednak niewiadomo kiedy i czy to narazie prawda. Wszystko o tym jest u mnie na stronie, także chętnych zapraszam.

Skończmy już te OT’y. :slight_smile: