Emulator z PS na PC

czy ktos grał moze juz w grę fifa street na PC

jakiego programu uzywał i czy działa ???

jak w temacie

a pisze

hmmm… najpierw powinienes zapytac czy ktos gral na ps a potem dopiero czy ktos prubowal emulowac gre na komputerze…

Jeśli chodzi Ci o emulator PSP to zapomnij :!:

Niema takiego czegoś i nie będzie.

zemulowac PSP bedzie napewno prościej niz PS2 :wink: ale to za jakis czas wyjda jakies emulatory… czy cos w tym stylu…

AZPR jak nie wiesz to nie pisz proszę…

PSP ma dużo bardziej złożona strukturę niż sam PS2 ( i nie mówie tutaj o OS tworzonych przez fanów ).

Do tego PSP posiada swój mały system operacyjny, który posiada bardzo trudne do złamania zabezpieczenia.

Emulatora PSP na PC nie będzie długo lub wcale…

Następnym razem rozeznaj się troche w sytuacji, a potem pisz :smiley:

No bo po co ma być jak już jest :?: Gta Liberty City chodzi na kompie z tym emulatorem :stuck_out_tongue:

P@weł-13 , bullshit, jaki to niby emulator?

Patricko pamietaj ze wszystko co wtworzył człowiek można obejśc… to tylko kwestia czasu…

AZPR oczywiście, że tak. I byłoby świetnie gdyby się to udało.

Jednak PSP jest niestety bardzo dobrze zabezpieczone…

P@weł-13 Co do Ciebie to przemilcze… :roll:

atam bzury gadaja ci, co nie wierza, ze da sie emulowac psp na pc.

sam uzywam juz od dawna emulatora. nie bede podawal nazwy i sposobu jak to zrobic, bo mi samemu zajelo to troche czasu, zeby odszukac informacje, sciagnac gry i sie troche “pobawic w te klocki”.

emulator dziala swietnie, grafika rewelacyjnie wyglada, a szybkosc klatek/sekunde jest oszlamiajaca. :slight_smile:

takie tytuly jak asphalt 2, gta liberty city i vice city stories juz dawno mam za soba.

jak ktos chce, to sam sobie poszuka, napewno znajdzie i nie pozaluje.

i prosze mi nie mowic, ze psp jest swietnie zabezpieczone, albo ze jakosc to 5 klatek/s…

albo ze emulacji nigdy nie bedzie! !!

mam emulatora i sobie gram :slight_smile: proste.

Emulator PSP istnieje, napisany został w javie. Pisząc PS powinieneś mieć na myśli pierwszą konsolę PlayStation (PSX, PSOne), a o ile mi wiadomo fify street na szaraka nie było. Co do emulacji PS2, PSP i innych konsol 128bitowych, to moim zdaniem można zapomnieć. Nie istnieją procesory 128bitowe dla komputerów, moim zdaniem jest to tak idiotyczne, jak próba zainstalowania 64 bitowego systemu na procesorze 32 bit (czyt. jest to niemożliwe)

Nie wiem jak sprawa się ma z PSP i innymi konsolami, aczkolwiek PS2 da się emulować (Aktualnie najwydajniejszym emulatorem jest chyba PSXE2). Jednak emulacja PS2 nie jest zbyt popularna przez to, iż wymaga prawdziwie mocarnego sprzętu do gry z większą ilością FPS (W moim przypadku było to 50-60 FPS/s przy Kingdom Hearts).

Oczywiście, że jest to możliwe, ale całkowicie nie opłacalne. Nie lepiej zaoszczędzić trochę i kupić konsolę (plus oryginalne gry, ponieważ piraty nie są za dobre i często są problemy). Zresztą PSX rządzi!!!