Emulatory

Pytanie do obeznanych.

Chce odpalić grę, która ukazała sie na dwóch konsolach - PSP i PS2 (Silent Hill Zero). Emulator na którą platformę lepiej sobie poradzi z tym zadaniem?

ps2 ale musisz miec niezly sprzet zciagasz pcsx2 svn z najnowszymi pluginami ustawiasz odpowiednio (duzo instrukcji w internecie) i pewnie ci pojdzie na pelnej predkosci (ale wymagana jest dobra grafika i minimum core 2 duo)

Oczywiście jeżeli ta gra zadziała na emulatorze-bo nie każda działa -z moich 34gier na ps.2 działa tylko 2gry-a działają tak że nie da się grać. :stuck_out_tongue:

Nie krzycz, popraw temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

No tak masz racje jeszcze nie wszystko działa ale powiedzmy sobie szczerze emulatora psp w zasadzie to nie ma nie licząc developa który mają firmy i jakoś nikt się nie kwapi go wykraść i umieścić w necie

A moja rada ro nie bawić się w emulatory. Większość gier ma artefakty, zamula, błędy. Tak naprawdę nie ma emulatora, który byłby zdolny uruchomić grę na PC z taką samą prędkością, jakością jak na PS2. Nie warto się w to bawić.

Na forum było już kilka razy o tym. Emulator PSP istnieje (napisany w języku Java), PS2 także. Lecz nie będzie to działało dobrze, ponieważ konsola PS2 posiada procesor 128bitowy, a w komputerze masz maksymalnie 64bit. Poza tym gra na emulatorze to nie to samo co na konsoli.

Mhmm. Ja jednak zaryzykuje. Niebawem dorwę sie do HD4830, więc moze nie będzie aż tak tragicznie.

A co myślicie o emulatorze Gamecuba- Dolphin? Mam chrapkę na remake Resident Evila wydanego na tej maszynce. Jakieś odczucia związane z użytkowaniem delfinka, Panowie?

Ale co Ci da ta karta, jeżeli to o procesor chodzi?

Z tego co widzialem na yt, niektórym osobom spokojnie udaje sie uzyskać na C2D 50-60fpsów. Nie sądze więc żeby trzy jajeczny procesor odstawał jakoś specjalnie od tych wyników.

ale dziwy piszecie. Na konsoli gra się inaczej bzdura. Podłącz sobie pada odpal pcsx (PS1) i masz to samo co playstation. To samo się tyczy innych konsol. Emu PS2 u mnie na pełnej prędkości chodził kingdom hearts, disgaea i pare innych tytułów. TO tylko kwestia czasu i będzie można się cieszyć ps2 na piecu. co do Dolphina to raczej nic z tego emulator ten stoi w miejscu z tego co wiem i praktycznie nic nie odpala. Ten emulator psp w java odpala raptem dwa tytuły wiec narazie nie biorę go pod uwagę (że nie wspomne o prędkości).