eMule, a format c:


(Kamesein) #1

Witam. Mam duze Share ratio w programie eMule. Mam go zainstalowanego na dysku C, a musze przeinstalowac winzgroze. Czy jest jakis plik odpowiedzialny za Share ratio, ktory mozna skopiowac i wkleic po reinstalce winzgrozy ?


(_nikt_) #2

W emule/config znajdź i skopiuj cryptkey.dat i preferences.dat - te 2 pliki odpowiadają za uwierzytelnianie wobec innych klientów.Informacja o ilości przesłanych danych znajduje się u osób którym je wysłałeś , nie u Ciebie , więc jest to kwestia potwierdzenia swojej tożsamości wobec klientów tychże osób.

Warto skopiować cały folder config ( ze względu na ustawienia , statystyki , dane o znanych klientach itd.) , oczywiście jeśli chcesz zachować ściągane aktualnie pliki to również folder temp.

A tak na marginesie to doradzam przeprowadzkę emule na partycję inną niż systemowa - dzięki temu unikniesz migracji plików przy każdym formacie jak również zabezpieczysz się przed skutkami fragmentacji plików ściąganych przez emule , w ostateczności możesz to uzyskać przenosząc sam temp i wskazując programowi nową lokalizacje.