Emule blokuje ściganie

witam

Nie wiem czemu ale podczas ściagania pliku w emule nagle wstrzymuje się pobieranie i program informuje mnie o tym że nie ma wystarczajacego miejsca na pobieranie danego pliku. Dziwna sprawa ponieważ miałem zawsze W XP SP1 i niegda taak sytuacja się nie wystapiła. Po sformatowaniu systemu i zainstalwoaniu dodatku SP3 wysakuje taki komunikat, wyłaczyłem zaporę lecz nadal to samo… Co jest grane ?

Hmmm na dysku , w który ma być zapisany film jest 8 GB wolnego miejsca natomiast jak kliknę w ikonkę Emule ten mi pokazuje 123 MB wolnego miejsca i blokuje sciaganie zaraz. Cos żle jest ustawione ?

Jaka wersja Mułka?

0.49b

Dodane 13.01.2009 (Wt) 23:20

problem rozwiązałem lecz pojawił sie nowy…

Nie wiem dlaczego ale predkosc ostatnimi czasy mi spadła, Podam ustawienia łącza może bedzie łatwiej

Multimedia 512 MB

emule

pobieranie 85

wysyłanie 14 limit ustawiony na 12

ilośc źródeł 400

ilosć połączen 500

liczba nowych połaćzen na 5s :30

Łącze się przed KAD, wczesniej pobierło mi szybko w porywach 50-70 KB/s a teraz przez ostatnie 4 dni predkosc oscyluje w granicach 20-40 KB/s. Używam zapory ale mam ustawione wyjatki jako pograrm eMule, z resza wczesniej tez miałem i ładnie ściagało. Szybkośc własciwe spadła wtedy kiedy odzzaczyłem udostepnione foldery przez siebie ? czy to ma ajkis wpływ ?

Dodane 13.01.2009 (Wt) 23:27

up ??