Emule-brak połączenia z serverami

Mam pytanie do użytkowników emule.Od dwóch dni nie mogę się połączyć prawie z żadnym serverem.Po próbie połączenia pojawia się komunikat “server wygląda na wyłączony”.Mam więc pytanie czy u innych użytkowników emule też tak jest i to servery padły.Ja do tej pory łączyłem się z “Polski donkey server” z którym aktualnie nie mogę się połączyć.

“Polski donkey server” nie działa. Zaktualizuj baze serwerów np. z tego adresu: http://ed2k.2x4u.de/v1s4vbaf/micro/server.met i połącz się z innym serwerem. Adres który podałem wklejasz w zakładce SERWERY w okienko po prawej stronie “Aktualizuj plik serwer .met z URL” i wciskasz Aktualizuj. U mnie aktualnie działają tylko dwa serwery.

Dzięki za odpowiedź :smiley: .Czyli jednak servery padły a już się bałem że to coś u mnie w kompie.Aktualnie działające servery to “emule security no1 i no2”(jakby ktoś szukał)

U mnie działają tylko eDonkeySerwer No2 i PeerBooter.

Peerbooter też u mnie działa.Działających serverów jest kilka.Wejdź w pobieranie następnie wybierz dowolnego użytkownika następnie pokaż szczegóły i w ramce “ogólne” jest nazwa servera do którego dany użytkownik jest podłączony.Nie u wszystkich użytkowników nazwa servera jest podana.