Emule (hashuje)

piosenka sciąga mi się cała, tzn. jest 100 %, ale pisze,że zakańcza i w nawiasie jest hashuje, no i nie da sie odtworzyć pobranej piosenki, o co chodzi z tym hashuje ??

PZDR

a to jest nielegalne (kradzież piosenek gier, softu itp.) i raczej nie dostaniesz pomocy na tym forum poczytaj regulamin

używanie programów typu p2p jest nielegalne zwłaszcza jak ściągasz gry, programy, mp3 i inne

W takim razie nie wiem do czego innego mozna uzywac programów p2p:)

A propos Ostrowi Maz. to mam tam rodzinke i kiedys

bardzo pręznie działał tam fan club Łódzkiego Widzewa:)

Pozdro dla Widzewiaków z Ostrowi…

Sorka za offa ale nie mogłem sie powstryzmac :smiley:

http://www.emule-polska.pl/ftopic867.html

S orrki ale pleciesz bzdury :!:

P rogramy p2p typu eMule, DC++ itp są jak najbardziej legalne , powinieneś się tego domyslić po tym, ze mozesz je ściągnąć z vortau dobreprogramy.

I nną sprawą jest do czego użytkownik wykorzystuje ten program.

Ś ciągłem sobie demo Colina, czy to jest nielegalne :?:

A strowniki, programy freeware :?:

A utwory które, są udostępnione na oficjalnych stronach producenta :?:

I dąc takim tokiem myslenia to nielegalne powinny też być noże, bo można je wykorzystać nie tylko do krojenia chleba, ale także do zabicia człowieka.

No i na poście kolegi IGreg prosze zakończyć dyskusje na temat legalnosci P2P

ja napisałem że używanie a nie że sam program jest nie legalny jak czytasz to czytaj uważnie poza tym wyraźnie napisane że to piosenka(podejrzewam że prawa autorskie zastrzeżone są i zakaz rozpowszechniania itd itp) poza tym używanie wtedy gdy narusza ono prawa twórców wyżej wymienionych dóbr (o tym tylko zapomniałem wspomnieć)

N ie mów mi ze mam czytać wyraznie, oki? :evil:

S am przeczysz sobie:

P rogramem p2p, jest eMule, DC++wiec twoim zdaniem jest nielegalny, co jest nieprawdą.

tyle powiedziałem panie iGreq i sam sobie nie przecze tylko mówię że używanie na szkodę osób tworzących rzeczy do których mają prawa zastrzeżone(albo komuś je sprzedali i to licencja mówi co można a co nie poza tym wątpie że ktoś ściągał legalne mp3 albo wav-y z emule) i to ty rpubujesz wprowadzić mnie w błąd ale postaram się nie dać

czyli podsumowując powiedzieć chcę tyle że używanie p2p w celach pozyskania cudzego tworu za darmo mimo iż jest to płatne (czyli kradzież) tym bardziej jeśli osoba posiadająca prawa do produktu ma zastrzeżone prawa i zakazuje kopiowania rozpowszechniania itp.

T o wszystko prawda zgadzam się w 100% z Tobą,

ale mnie razi tylko ten napis na czerwono:

T o jest nieprawda, bo program p2p (np.eMule) sam w sobie nie jest nielegalny, nielegalne, jest tylko to do jakich celów możesz ten program wykorzystać.

Kurza twarz, aleście off topa zrobili :evil: Kolega Enaiv chciał się dowiedzieć co znaczy że mu emule zakańcza (hashuje) plik. Podstawcie sobie w miejsce słowa “piosenka” w jego poście wyrazenie “dystrybucja linuksa” i wróccie do tematu albo nie wracajcie tu w ogóle.

Przepraszam że wchodze w kompetencje moderatorów, ale śledze ten temat w nadziei że dowiem sie w końcu czegoś, czego sam nie wiem, a tu mi wciąż tylko nowe OTy wyskakują…

S orrki, ale tak się zajełem tym “używanie programów p2p jest nielegalne” ze zapomniałem o sennie sprawy, za co przepraszam. :!:

N a początku trzeba wyjaśnić co to znaczy hashować:

J eśli plik jest hashowany trzeba cierpliwie czekać do jego ukończenia, a dopiero potem go otwierać :slight_smile: