Emule i id

Witam mam obecnie high id a zawsze miałem low id niestety mnie to nie cieszy bo nie ma ip publicznego (zewnetrznego) czy te high id może mi zaszkodzić czy nie. i dlaczego tak jest że czasami mam te high Id a prawie zawsze low id ?

Zaszkodzić, to na pewno nie zaszkodzi :wink: Główna różnica między HIGH a LOW ID , to fakt, że gdy masz ten pierwszy status, możesz ściągać także od osób z LOW ID. Osoby z LOW ID mogą natomiast ściągać jedynie od userów z HIGH ID - to w znacznym stopniu ogranicza ich pole manewru, aczkolwiek na dłuższą metę aż tak bardzo uciążliwe nie jest.

Mając LOwId stoi sie troche dłużej w kolejkach no i minus tego jest taki,że nie mozesz pobierać od osoby która również ma LowID.

A to że masz teraz HighId to jest to fałszywe…

Dzieki :-s czyli ze raz na miesiąc mam te high id te nic mi to nie daje bo jest fałszywe

Ja od 3 miesięcy mam High ID a niemam publicznego adresu IP. Co ciekawe jak ktoś sprawdza mnie na eMule to pisze że mam High ID. Możliwe, że to wina tego że mam wewnętrzny adres IP zaczynający się od 195 a IP mojej sieci zaczyna się od 193. Moge ściągać od osób z High jak i Low ID. Zwykle w kolejce nie czekam dłużej niż 5-10 min chociaż czasem się zdarza że czekam pare godzin jeśli plik ma mało użytkowników :smiley:

też mam ip zaczynającego się od 195. :smiley:

Przyznaj sie,masz przekierowane porty,i dlatego mimo że jestes w sieci to masz HighId.

W opcjach eMule mam ustawione porty na 80 i zaznaczoną opcję “użyj inteligentnego sprawdzania Low Id przy podłączaniu”

Ja ustawiając porty na 80 i tak miałbym LOW ID , więc to nie to… :lol:

Jedynie przekierowania… 8)

dokałdnie,osła tak nie oszukasz… :lol: :lol:

Dzisiaj mi zmienili adres IP :frowning: Teraz mam zaczynający się od 83, ale i tak mam High ID :smiley: