eMule - inna opcja lub pomoc

Mój przypadek polega na tym że od jakiegoś czasu przestał mi funkcjonować eMule.

Spowodowane było to tym że nikt już ode mnie nic nie ściąga.

A u mnie awsze działała zasada UL=DL, więc chciałbym prosić o radę gdyż potrzebuję teraz tego programu.

Co możecie poradzić w mojej sytuacji? Może jakiś inny program działający na tej samej zasadzie co eMule?

Słyszałem o innych programach do niego podobnych, były to jakieś mody czy coś w tym stylu…

z alternatyw to polecam edonkeya

a może polecicie jakieś mody?

No bo do edonkeya nie mam zaufania…

dlaczego? w necie jest pewna stronka (oczywiście jej nie podam - regulamin) na której sa pliki do pobrania z edonkeya i masz zawsze pewnosc ze pobierasz to co chcesz pobrac a nie jakies fake.

nie chodzi mi o to że moge ściągnąc nie wiadomo co ale o to że zdarzy się że po całym dniu chodzenia takiego programu nie ściągnie się nawet megabajt…

No chyba że mam zacząć leechować. Może ktoś wie jak ten sytem działa i jak z tym zacząć?

dziwne u mnie na neo 128 niemal zawze mam 13-16 transer

jak nie ma źródeł to tak jest.

jak masz pełno źródeł to jedziesz na max a jak nie to wiadomo.

a właśnie jakieś mody są jak tak proszę o linki do ściągnięcia :slight_smile:

jśli chodzi oźródła to standardowo 20-40…

wcześniej pzy takiej liczbie na 100% zaczęłoby ściągać…

a z modó to znalazłem tyle http://www.emule-mods.de/

Lord Yabol ustaw priorytet ściąganego pliku na Wysyłanie,na początku jak dodasz to ściągnie ci z 2-3 MB i potem bedziesz w kolejce ale ludzi bedą już od ciebie ściągać,albo udostępnij coś wiecej,rtadze zmienić na edonkeya-najnowszą wersje,pobieranie zaczyna od początku i transfery niezłe :slight_smile: