eMule-nie da sie szybciej?

Nie wiem czy to przez to że jestem w sieci osiedlowej czy przez co,ale starsznie wolno ściągam w łączu P2P nie zależnie od ilości źródeł.Dzisiaj np.ściągałem 20kb(rekord)od 7 użytkowników z 360. :?

Dlaczego tak sie dzieje i czy można to zmienić???

  1. nie napisałeś jakie masz łącze

  2. czy to “20 kb” to kbps czy KB/s bo to istotna różnica

  3. jesteś w sieci osiedlowej to sie ciesz że Ci wogóle ściąga

  4. http://donkey.outs.pl/ - forum emule i edonkey - zarejestrować sie i poczytać o konfiguracji mułka.

pozdrawiam

Mam LAN 1MB/s

A te 20kb to 20kb/s

rozumiem że jesli piszesz 20 kb/s to chodzi Ci o 20 kilobitów na sekundę czyli 2,5KB/s (kilobajta). To faktycznie kiepski wynik. Podejżewam że ten lan to raczej 1Mbps a nie 1MB/s (1B-bajt = 8b-bitów). Szybkość ściagania mułka zalezy od ilości i jakości źródeł (szybkość łącza osoby od której pobierasz) oraz od mozliwości twojego łącza. Jesli sam używsz tego 1mbps to mulek będzi ci ściągał z predkością z jaką wysyłaja do ciebie odsoby od których pobierasz (teoretycznie max to 1 mbps = 128 KB/s). Im więcej osób naraz do ciebie wysyła tym szybciej sciagasz. Musisz być cierpliwy a wtedy poprawnie skonfigurowanymułek na pewno się rozpędzi (ale watpie czy będzie ciagnał te 128 KB/s, jak będze około 60 KB/s to będzie dobrze). konfiguracje mułka znajdziecz na podanej przeze mnie w poprzednim poście stronie w dziale “problemy[emule]” temat "Konfiguracja emule … pierwsze kroki :slight_smile: "

Krakersa ?

Niby czemu? Ja mam łącze osiedlowe bez zew IP a i tak mam HIGH ID. Prawie zawsze ściągam z maksymalną prędkością łącza :stuck_out_tongue: