Emule nie kontaktuje

To znaczy, podłącza się, ale nic nie pobiera. Ma źródeł 45/50, a jednak nic nie pobiera.

Ile czasu czekasz na pobieranie?

Heh źrudeł mało. Co z tego, że amsz 45/50 jeśli ktoś udostępnia pobierasz zależy to ruwnież od serwera, poczekaj 1 dzień a może zacznie pobierać.

ja mam emule, ale kiedy chcę wyszukać, wyświetla mi się jakaś strona. Co robić??

W tym przypadku czekam już około 17godziny. To jest jakieś dziwne, ponieważ wsześniej korzystałem z niego i mi normalnie funkcjonował :?

masz high id na serwerze?

który jesteś w kolejce u swoich klientów?

tyskakonik po prostu w oknie Szukaj masz zaznaczoną opcję FileDonkey (Web). Z niżej pokazanych opcji wybierz np. Kad Sieć i nie będzie już żadna strona wyskakiwać:

wahtyka0.th.jpg

Z520i[b/] jakiego koloru masz strzałki na takim globusie:

ed2kandkadhp7.jpg

Jeśli są takie jak na tym screenie to poszukaj pliku z większa liczbą źródeł. Jeśli masz żółte, to znaczy, że masz LowID i niestety będziesz musiał długo poczekać. A do jakich serwerów sie podłączasz??

Zobacz czy masz high id (zakładka serwery, w oknie po prawej stronie)

jak masz low id zobacz czy masz otwarte porty (ustawienia - parametry łącza - test portów)

usuń wszystkie serwery z listy i ściągnij listę

odznacz aktyalizację serwerów (ustawienia - serwery - odznacz wszystkie trzy uruchamianie, podłączanie i klient)

pobieraj pliki które mają troche więcej żródeł

jaki masz limit połączeń i ilość źródeł, podaj prędkość netu

olcia9393–> podłanczam się do serwera, a jak chcę coś wyszukać to wyskakuje okienko, że nie jestem podłączona. podłanczam się do kad, to wyskakuje że nie jestem podłączona… :? :frowning:

zrób to co napisałem wyżej

podłącz się do jednego z tych pięciu serwerów, które są na liście (musi być zaznaczony na niebiesko)

yyy… nie rozumiem…

Mam żółte strzałki. Podłączałem się do DonkeyServer. Ale wcześniej jak pobierałem pliki to wszystko było normalnie, nawet szybko zaczynał pracować.

"ilość źródeł na plik" - 400, “limity połączeń” - 500, net 512 mb/s

jakie masz QR na plik, który jesteś w kolejce?

zrobiłeś tak jak napisałem, zainstalowałeś te 5 serwerów? dwie żółte strzałki oznaczają, że jesteś podłączony z low id

sprawdziłeś porty?

Dagher -> próbuję się podłczyć cay czas i czekam i czekam i do sieci kad też probowałam. nic z tego… :-x

Hmm… już mi działa, chociaż powoli to jednak działa, więc proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję wszystkim osobom, które zabierały głos. Pozdrawiam.

tyskakonik , porty otwarte? firewall nie blokuje?

tyskakonik a w zakładce Kad w Bootstrap masz zaznaczone "od znanych klientów’’??

edit:

Co do Kad to spróbuj podmienić plik nodes.dat, znajdujący sie w emule->config.

Strony do pobrania pliku nodes.dat:

http://www.emule-polish.info/download/nodes.dat

lub:

http://www.nodes-dat.com/

Pamiętaj, podmień ten plik na wyłączonym eMule

znajdujący sie w emule->config.

chyba nie rozumiem o co Ci chodzi. pobrałam ten notdes ale o c chodzi w tym emule --> config??

pozzdrawiam

folder config w folderze emule

standardowa ścieżka

c:\program files\emule\config