Emule nie laczy sie z serwerem

moje emule nie chce polaczyc sie z serwerem,tak samo jak inne programy tego typu.Mam nowozainstalowane lacze isdn o przepustowosci 175kbps.

masz jakiegoś firewalla ? :mrgreen:

mam kerio,juz wylaczalem i nic.

A jaki dostajesz komunikat przy próbie połączenia się, znajduje się ona w zakładce Log w głównym menu programu.

:slight_smile: a masz jeszcze jakis inny program tego typu? wyinstaluje takie jesli masz. jesli natomiast nie masz to sprobuj zmienic numer portu w instalacji emula

a możę systemowy firewall w Windowsie XP sp2?

utworzylem specjalna scierzke dostepu dla firewalla i anic.Tego w Windowsie tez wylaczalem.Komunikuje ze sie laczy ale bez rezultatu.Widac kilka serwerow,ale zaden nie jest aktywny

skontaktuj się z administratorem twojej sieci , na pewno coś poradzi

http://www.emule-project.net/home/perl/ … pic_id=714

zainstaluj sobie servery może masz stara baze.

szem.p chyba mój post w ogóle przeoczyłeś :roll:

Przy próbie połączenia sprawdz, jakie otrzymujesz komunikaty w zakładce LOG. I przekopiuj je…

Komunikuje ze sie laczy ale bez rezultatu.Widac kilka serwerow,ale zaden nie jest aktywny,lub blokuje sie przy prubie polaczenia.Napisalem to w ostatnim poscie,gdzie proponujesz je przekopiowac?

Musisz zainstalować bazę danych ściagasz z linka podanego przez Kamilek123 i podmieniasz je w głównym katalogu eMule w folderze Config.

Hej znalazlam ten topic zdaje sie ze mam ten sam problem co kolega wczesniej… Tak oto wyglada to co sie pojawia w zakladce Log

W takim wypadku polecam całkowite usunięcie eMule i zainstalowanie od początku.

Foldery i plik jakie mozesz podmienić po formacie:

:arrow: Temp - Pliki tymczasowe

:arrow: Incoming - Pliki już ściągniete (Jezeli folder jest pusty to nie podmieniaj)

:arrow: Cryptkey.dat - Plik zawierające infomracje o kolejkach.

P.S Całkowite usunięcie - Usunięcie programu, katalogu oraz czysczenie rejestru.

zrobilam jak kazales i nic, zero poprawy :frowning: prosze pomozcie!!

Jakiego masz firewall :?

Spróbuj wyłaczyć go na czasz łaczenia i sprawdz czy się połaczy.

hmm nie mam nic, nie mam firewalla zaistalowanego zadnego a ten z windowsow mam zdaje sie wylaczony. moj komputer jest komputerem sieciowym… ale mowie, dotychczas wszystko bylo super! Nie ma zadnych nowych programow, nic…

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 17:45

dziekuje bardzo za pomoc! !!