Emule-parametry łącza jak ustawić?

Witam serdecznie mam taki mały problem z tą zakładką. Mam Neo 1024 wpisuje do zakładki POBIERANIE limit 128 a do zakładki wysyłanie 30 nizej w zakładce ostetczny limit wpisuje 600 natomiast w zakładce ilośćpołączeń wpisuje 400. Jak przejdę niże do KREATOR jest zakładka RÓWNOLEGŁE POBIERANIA i tu mam pytanie dlaczego jak zaznaczę 6-15 lub 16+ to jak zatwierdzę to i tak mi przeskakuje na 1-5???. I jeszcze jedno pytanie w przypadku Neo 1024 modem w zakładce TYP POŁACZENIA jakie mam wybrać? Za pomoc dzięki

viewforum.php?f=1

viewtopic.php?f=1&t=271317

klik na Własne i wpisz na dole prędkość pobierania i wysyłania.

Robiłem tak wpisywałem 1024 i 30 i ustawiałem 5-16 zatwierdzałem po czym jak wszedłem jeszcze raz w ustawienia to znowu mam 1-5. Mam wrażenie, że tylko te 5 plików jest ściąganych a reszta ma status CZEKA

manfred1 , hmmmm… spróbuj najpierw odznaczyć limity, a dopiero potem zmienić to, chociaż wątpię, aby to tyczyło się liczby ściągania plików, gdyż u mnie tak jest ustawione i pobiera więcej niż 5.

Tak też zrobiłem ustawienia na 128KB/s/30KB/s oraz limity 600/280 i póki co obserwuję

manfred1 , chodzi mi o limity na wysyłanie i pobieranie, czyli obok wartości w parametrach łącza bodajże na górze.

To masz na myśli?

beznazwy1uc8.jpg

Tak to. Prędkość emula zalezy od tego z iloma osoabami się połączysz, wtedy prędkość się sumuje i jest maksimum łącza pobierania.

Przy Neo 1024 właśnie takie mam ustawienia mam nadzieje że optymalne.

Zaznacz haczyk przy pobieraniu (limit pobierania) i przestaw wkaźnik do końca w lewą stronę do końca i masz maximum, a udostępnianie jak chcesz.

A w czym jest różnica? Przecież mam wpisane 128 to i tak więcej nie pobierze

manfred1 , tak, mam to na myśli, jeśli o mnie chodzi. W każdym bądź razie odhacz limit wysyłania i spróbuj zmienić tą wartość, ale na ten temat już pisałam wcześniej.