eMule part.met

Witam. Dziś, w pewnym momencie, zawiesił mi się komputer. Byłem wmuszony do resetu. Mam Win XP. Gdy komputer się włączał, normalnie włączyło się skanowanie jak po resecie. Parę plików zostało obciętych, w tym plik .PART z eMule. Znajduje się on w folderze Temp eMule’a. Był to ściągany przez mnie plik z tego właśnie programy. Po włączeniu eMule’a, okazało się, że tego pliku tam nie ma. Jak przywrocić ściągany plik tak, aby był z powrotem w eMule? Słyszałem, że są takie programy, ale nie pamiętam już gdzie to słyszałem i jak te programy się nazywqały. Proszę o pomoc. :frowning:

Drobna rada:

Jak coś ściągasz w eMule i ci się komp zawiesi to nie pozwól na sprawdzenie dysku. eMule po uruchomieniu wykona “hash” i plik można dalej ściągać

jhak pamietam to nazywal sie donkey doctor ale niejestem pewien sluzy on do przywracania uraaconych plikow bylo juz o tym na forum sam zadawalm pytanie jak odzyskac utracony plik w emule bo mi zniknelo wielszosc plikow i sa nadal w katalogu temp al niechce mi sie ich odzyskiwac wiec czekam az sciagnie sie mi to co mam w emule i to co bedzie w katalogu temp te pozostalosci to usune bo zajmuja niepotrzebnie miejsce

pozdro

ps.:niejestem pewien czy program sie tk nzywa do odzyskiwania plikow musisz poszukac na forum bo byllo juz o tym

Dzięki Killer za radę. Przyda się. :slight_smile: I właśnie ten plik, który znikł mi z eMule, znajduje się teraz w eMule/Temp i mogę go podejrzeć np. windows media player. (jest to plik filmowy). Tylko chcę go ponownie wrzucić do muła. Spróbuję znaleźć tego progsa, o którym mówiłeś, dzidzej. Jak coś znajdę, dam znać. Jak macie linka do niego, zapodajcie. Piszcie też jak macie jeszcze jakieś pomysły jak odzyskac ten plik.

donkeydoctor on jest do odzywskiwania utraconych lub zepsutych plików.

I wyłącz w WIN scandiska,bo tylko psuje robotę…

Cytat z osioła:

  1. Ściągamy program DonkeyDoctor

  2. Zaczynamy ściągać raz jeszcze pliczek, który zasysaliśmy, ale straciliśmy xxx.part.met. Ściągamy dotąd, az eMul utworzy nowy yyy.part i yyy.part.met (nie jestem pewny czy potrzebujemy kilka bajtów czy trzeba zasać jeden cały kawałek pliku (full chunk))

  3. Kasujemy yyy.part i zmieniamy nazwę z xxx.part na yyy.part

  4. Odpalamy DonkeyDoctor i ustawiamy odpowiednie ścieżmki dostępu do katalogów eDonkey/eMule

  5. Klikamy “Test .met” i wybieramy plik yyy.part.met

  6. DonkeyDoctor sprawdzi plik i spyta czy naprawić yyy.part.met -> wybieramy YES

  7. Odpalamy eDonkey/eMule I ściągamy dalej. Aha uszkodzony xxx.part.met należy usunąć

P.S: Adresu stronki nie podaje ze względu na to że znajduja się tam linki do plików…wiecie jakich… :lol:

Więc moderator napewno by link usunął,jak coś to adres stronki mogę podać na emaila bądz PW.

Hmm… sam powiedziałeś, że to cytat z… :lol: Ale wydaje mi się, że ta stronka jest legalna. Jest przeanaczona dla osób, które posiadają legalne wersje plików, które chcą ściągnąć jako kopię zapasową… :stuck_out_tongue: :smiley: Popróbuję z tym doktorem,poszukam go, jak coś mi się uda zrobić, napiszę. Jak się wyłącza ScanDisca w WinXp?

Piszcie jeszcze, jak mi pomóc, możecie zapodać też linka do DonkeyDoctora. Pozdro :smiley:

Ten program jest do ściągnięcia na eMule :smiley:

Dzięki, już go mam. Może się uda przywrócić ten film… :slight_smile:

Hurra! Wszystko odzyskane! Odzyskałem wszystko, czyli aż 634 MB! Dzięki Wam wszystkim za pomoc! Odzyskałem wszystko Donkeydoctorem. Jeszcze raz dzieki. :slight_smile:

no to good,a co do scandiska w WINXP to niesety nie wiem ja mam WIN98…:frowning:

Edycja:

Polecam ci jeszcze ipfilter.dat sciąg go sobie z osiołka,a pozniej daj do katalogu config,to jest spis niechcianych adresów IP które jak bedą chciały sciagać od ciebie to zostana zabanowane automatycznie…z tych adresów łaczą sie takie organizacje jak RIAA,MPAA i inne…

Dzięki za radę… :smiley: A czy to jest legalne? :> :smiley:

tzn co jest legalne,bo nie wiem o co ci chodzi…??

Blokowanie tych adresów… żeby cię nie namierzyli… ;]

to jest wręcz wskazane abyś pewnego dnia nie zobaczył przed soba po otwarciu w drzwiach pana z plakietą FBI lub RIAA… :slight_smile:

Żartuje oczywiscie,prawdpoodbieństwo,że akurat do ciebie przyjdą jest takie jak…hmyyyy nawet nie ma do czego porównać,no ale lepiej zapobiegać niż leczyć,nie…?? :slight_smile:

No w sumie lepiej zapobiegać… :slight_smile: Chyba, że nie masz nic sobie do zarzucenia.