eMule Plus v1.1f-pare pytan

Wiem,ze temat walkowany wielokrotnie,wyczytalam chyba wszystkie posty i przeszukalam net ale ciagle nie znajduje konkretnej odpowiedzi jesli chodzi o w/w wersje.Tę nowa wersje zainstalowalam na poprzedniej, 0.46c-nalozyla sie na nia i nie wiem czy tak moze byc,czy trzeba najpierw odinstalowac tamta?Teraz jesli chodzi o ustawienia,wysylam screeny dotyczace konkretnych opcji i bardzo prosze o info czy tak ma byc czy trzeba cos zmienic-mam Neostrade 256.Teraz to wyglada tak,ze ode mnie sciaga sie szybciej nz pobieranie.Co do serwerow i ich aktualizacji to tez mam problem bo w sumie nie bardzo sie orientuje,ktore sa ok.Poprosze moze o jakis konkretny link do strony.

emule13tw.th.jpg

emule27uq.th.jpg

emule34vq.th.jpg

Nie trzeba,wystarczy tylko podmienic plik exe. i tyle. jak wywalisz,to stracisz wszystko.

A tak IMHO to eMule Plus jest traktowny raczej jako MOD Lecherski :!: Ja radziłbym zmienić na innego moda,np dla Neostrady bardzo dobrym modem jest MorphXT. Sam go miałem i nie narzekałem.

Na początku zawsze jest tak iż masz wiekszy Upload niż download,musisz kredytów nałapać.

Popatrz na fora o eMule.

Np. Goole ci pomoże

to jest zupełnie coś innego :!:

eMule, a eMule Plus to są dwa zupełnie inne programy :!: :!:

nie wiem jak nałożyłaś jedno na drugie, ale eMule`a i eMule Plus można mieć jednocześnie zainstalowane :lol:

Tez tak myslalam ale poprzedniego nie moge “odpalic”,jest tak jak na screenie…sama nie wiem dlaczego.

emule49fr.th.jpg

Jesli jest jakas lepsza wersja pod Neo to poprosze o info.

poszukaj sobie w sieci eMule w wersji 0.42e (według mnie najlepsza) i do tego MOD Oxygen 2.4 i będzie git… a ustawienia były podawane wczoraj dla Neo256 :wink:

Ok,wiem,ze wczoraj byly ustawienia podane,czytam wszystko na biezaco,a skad wziac tego MOD Oxygen 2.4-daj namiar-prosze!Teraz jak mam zrobic?-odinstalowac te wszystkie “osły”?Temp+Incoming mam skopiowane na inna partycje.Jesli MODa znajde w sieci to sorry za pytanie.

tak obowiązkowo odinstaluj to wszystko co teraz masz…

a moda masz :arrow: http://www.emule-mods.com/

DUCH;

Po kiego ma wszystko odinstalować??

Utraci wtedy kredyty itd.

Niech tylko sam plik EXE podmieni i nic wiecej.

najważniejsze są katalogi temp i incoming, reszta mnie nie interesuje… zwłaszcza po tym co zrobiła wcześniej :lol:

No i o to mi chodzi,tylko jej napisałes wywal wszystko wiec ja z deka w bład wprowadziłes. :))

no nie do końca, ponieważ:

:slight_smile:

Co w koncu mam zrobic,odinstalowac program czy nie,temp+Incoming mam na innej partycji,jak juz pisalam. :o

Sciag sam plik Binarny z modem.

W środku bedzie EXe,wypkauj go.

I pózniej przekopiuj ten plik EXE do katalogu TEMP,system się zapyta czy plik podmienić klikasz tak i tyle.

INCOMING nie ruszaj,zostaw w spokoju.

a moze mi ktoś dać jakiś proadnik jak zkonfigurowac emula ?

czytałem to:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=20894

ale trzeba mi coś inego krok po kroku ja kwszystko ustawic

Jagodka jeżeli masz już skopiowany Incoming + Temp to odinstaluj te dwa osły, które masz teraz :!: żeby mod działał jak należy i tak trzeba będzie podmienić pliki (nie tylko exe)…

więc odinstalowujesz to co masz teraz, ściągasz eMule 0.42e + Oxygen MOD 2.4

instalujesz eMule i dokładasz moda (poprzez podmienienie plików i katalogów w folderze domowym eMule) :slight_smile: