Emule Plus vs Emule

Czym różni sie Emule Plus od Emule?

eMule Plus jest modyfikacją eMule… Jedni uważają go za leecherskiego moda, który jest banowany… Jednak z drugiej strony chodzą opinie, że ma bardziej przejrzysty interfejs i szybciej pracuje… :wink: Różnią się też kilkoma innymi opcjami… Jeden jak i drugi klient p2p ma swoich zwolenników i przeciwników ;]

Jest to po prostu jeden z wielu modów do Emule. Nie lubię go.

Poczytaj sobie może tu:

KLIK

KLIK

A tu ktoś postawił podobne pytanie -> KLIK :wink:

U nas również ten temat zagościł:

KLIK

Powinno wystarczyć :wink:

ehh głupie to wszystko ciągle jak ściągam to mam 0.6 kb/s :]

A no to wrzuć w google hasło eMule +konfiguracja

Znajdziesz wtedy między innymi -> KLIK

Pewnie masz Low ID,też tak mam,słaby transfer jesli oczywiście sie przebije w kolejce :slight_smile:

Niekoniecznie, ja miałem LowID, a transfer w zależności od ilości udostępniających jednocześnie i odpowiedniej konfiguracji -> średnio między 5-10kb/s… Zdarzyło się 30 a nawet 100 :wink:

Pamiętajmy, że prędkość nie zależy tylko od nas, ale od konfiguracji łącza osoby, która plik udostępnia… :slight_smile:

a co ściągałęś ? że miałęs taki transfer?

Powtórzę - nie chodzi o to, co ściągasz, ale ile osób to ma i udostępnia…

Jeśli chcesz mieć dobre transfery, polecam skonsultowanie się z linkiem, który podałem w poprzednim poście

a jest mod? na przyśpieszenie transferu? bo to próbowałęm ale ciągle mam tak samo :frowning:

Pociągnij trochę na tych ustawieniach… Tłumaczyłem, że dużo zależy od konfiguracji łącza udostępniających… Skąd masz internet?

z Inter Areny czyli z łącza zwykłego 128 kb/s

:lol:

Za piękne by to było.

To jest jakiś lokalny dostawca internetu?

tak to jest lokalny

Złączono Posta : 22.07.2005 (Pią) 21:32

T T masz gg? jak cos to moje jest 3134229

dodam że w emulu plus można dodawać łącza ed2k natomiast w zwykłym nie. z innej strony do zwykłego są mody a do emule plus nie 8)

Słuchaj - być może admin Twojej lokalnej sieci blokuje porty, limituje je bądź dopuszcza w godzinach nocnych. To 0,6 kb/s co masz nie świadczy o tym, że porty działają, gdyż nawet przez nieczynne czy właśnie przymknięte dane się przeciskają…

Najlepszym rozwiązaniem byłoby jutro zadzwonić do admina i zapytać, jak wygląda sprawa z siecią p2p. Niech Ci wszystko powie, czy blokuje porty, czy jesteś za firewallem przekaźnikowym, routerem, czy admin limituje te porty lub wyznaczył godziny dla ich aktywności…

On Ci już wszystko wytłumaczy :wink: