Emule - problem z podłaczeniem

Nie moge sie podłączyć to żadnego serwera, w zakładce serwery --> log pisze że Connection refused. Your IP is currently blacklisted. Dlaczego?

Twoje IP jest na czarnej liście.

musisz poczekać kilka godzin i spróbować ponownie :slight_smile:

najczęściej IP dostaje się mając LowID i za ‘nachalne’ podłączanie się do serwerów :lol:

w skrócie zostałeś zbanowany i musisz za karę poczekać kilka godzin…

no chyba, że jest jakaś inna przyczyna, ale musisz podać więcej info

Dokładnie jak napisał Duch,jest możliwość że nie masz zewnętrznego ip,wtedy dostajesz low id,i podłączas się do jakiegoś lepszego serwera do dostajesz bana

no chodzi o to że mam zewnętrzne IP. 3h bez problemu sie podłaczączał, wtedy ostatnio sprawdzałem

a jakie masz id,wklej loga

więc odczekaj chwile 8) ale swoją drogą to dziwne że do żadnego serwera nie możesz sie podłączyć i że w każdym masz chwilowego bana. musiałeś byc agresywny :stuck_out_tongue:

zapewne chciałeś się kilka razy podłączyć do tego samego serwera. serwer ma tez ograniczenia. musisz uważać bo taka sytuacja może się powtórzyć. u mnie też nie raz jest to samo jak za dużo razy będe chciał się podłączyć :slight_smile:

może zbyt dużo razy podłączałeś się do serwera :roll: za to najczęściej dostaje się bana :slight_smile:

nie moge sprawdzić ID bo nie mogę się wogóle podłączyć. Jedynie do kada mi sie podłącza ale z niskim ID

poczekaj kilka godzin i dopiero próbuj :lol:

jak będziesz to robił cały czas to nigdy cię nie odbanują 8)

zazwyczaj taki ban jest na czas około 3 - 4 h chyba że jest się wysoce agesywnym 8)