Emule - problem z podłaczeniem

(Szy Huang ti) #1

Nie moge sie podłączyć to żadnego serwera, w zakładce serwery --> log pisze że Connection refused. Your IP is currently blacklisted. Dlaczego?

(Krzysieknd2) #2

Twoje IP jest na czarnej liście.

(Duch) #3

musisz poczekać kilka godzin i spróbować ponownie :slight_smile:

najczęściej IP dostaje się mając LowID i za 'nachalne' podłączanie się do serwerów :lol:

w skrócie zostałeś zbanowany i musisz za karę poczekać kilka godzin...

no chyba, że jest jakaś inna przyczyna, ale musisz podać więcej info

(Marcin E Pc) #4

Dokładnie jak napisał Duch,jest możliwość że nie masz zewnętrznego ip,wtedy dostajesz low id,i podłączas się do jakiegoś lepszego serwera do dostajesz bana

(Szy Huang ti) #5

no chodzi o to że mam zewnętrzne IP. 3h bez problemu sie podłaczączał, wtedy ostatnio sprawdzałem

(Marcin E Pc) #6

a jakie masz id,wklej loga

(123448) #7

więc odczekaj chwile 8) ale swoją drogą to dziwne że do żadnego serwera nie możesz sie podłączyć i że w każdym masz chwilowego bana. musiałeś byc agresywny :stuck_out_tongue:

zapewne chciałeś się kilka razy podłączyć do tego samego serwera. serwer ma tez ograniczenia. musisz uważać bo taka sytuacja może się powtórzyć. u mnie też nie raz jest to samo jak za dużo razy będe chciał się podłączyć :slight_smile:

(Duch) #8

może zbyt dużo razy podłączałeś się do serwera :roll: za to najczęściej dostaje się bana :slight_smile:

(Szy Huang ti) #9

nie moge sprawdzić ID bo nie mogę się wogóle podłączyć. Jedynie do kada mi sie podłącza ale z niskim ID

(Duch) #10

poczekaj kilka godzin i dopiero próbuj :lol:

jak będziesz to robił cały czas to nigdy cię nie odbanują 8)

(123448) #11

zazwyczaj taki ban jest na czas około 3 - 4 h chyba że jest się wysoce agesywnym 8)