Emule problem z sciaganiem

Korzystam z programul p2p Emule, i teraz zamierzam sciagnac cos wiekszego 3,8GB, zawsze sciagalem pliki ktore nie przekraczaly 1GB, i tak od wczoraj sciagam ten wiekszy plik i sie zastanawiam dlaczego, jest tyle zrode a z zadnego nie pobiera, juz dosyc dlugo mam wlaczone pobieranie ale dopiero mam 20MB, dlaczego caly czas stoi w miejscu i niechce pobierac, w kolumnie Status pisze czeka, tylko pare razy zaczelo pobierac, dlaczego niechce mi pobierac???

Jesteś w kolejce, pozostaje czekać

eMule jest najlepszym kilentem do ściagania duzych plików, najlepiej jagbyś nie wyłaczał często go tylko włączył i pozostawił. Kiedy zacznie sie pobieranie, będzie ono długie i nie przerwane ale najpierw zeby było trzeba się naczekać w kolejkach (…)

slyszalem ze jest cos takie jak blokada w neostradzie ze mozesz max sciagnac w ciagu miesiaca 3gb. moze ten limit przekroczyles?

Tak limit jest, ale większy niż podałeś

Problem jednak dotyczy nie małego transweru a jego braku - konkretnie, czekania w kolejkach

Jeśli denerwujesz się czekaniem w kolejce to polecam któryś z programów korzystających z torrenów, lecz niestety nie zawsze są pliki które na interesują i nie zawsze są ludzie udostępniający.

Generalnie im więcej wyślesz do ludzi przez emule, tym więcej pobierzesz.

Uważaj na to aby nie wysyłać z pełną prędkością łącza, bo je “zapchasz”.

Ustaw na 80% wysyłanie