Emule problem ze sciagnietymi plikami

Witam , mam problem ze sciaganiem plikow z emule :

Pliki sciagaja sie błyskawicznie ale gdy chce otworzyc np piosenke to wyskakuje mi komunikat : [Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku. Odtwarzacz może nie obsługiwać tego typu pliku lub kodera-dekodera użytego do skompresowania pliku] a na All Plauer pokazuje mi ze mam siagnac kodeki . Sciagam i nadal nie działa co poradzic ?? :slight_smile:

Moze te plki co sciagasz sa niepoprawne?

a jaki mają format?? *.ogg np??

z tego co piszesz wynika iż usiłujesz ściągnąc “na przykład” piosenki, do których nie koniecznie masz prawa licencyjne. :stuck_out_tongue:

w sieci eMule jest mnóstwo podstawionych i zainfekowanych wirusami plików, których zadaniem jest zniechęcenie użytkowników do użytkowania sieci p2p a w szczególności do ściągania pirackich kopii muzycznych i filmowych. :oops:

po ostatnich aresztowaniach w Belgii i zajęciu przez policję serwerów Razorbacka w sieci pojawiło się mnóstwo “podszywek”, na które i ty trafiłeś…

:cry:

w formacie mp3

korzystam z Emule juz 2 lata i nigdy nie trafiłem na takie pliki, pierwsze słysze, oczywiście zdażaja sie pliki które zawieraja cos innego, ale zawsze można przeczytac komentarz do danego pliku, wiec raczej cieżko zassac cos czego nie chcemy, a co do tego ze kolega niby sciaga nielegalne utwory itp.Nie ma co sie dziwic, ja przed kupnem płyty sciagam ja na mp3 i wtedy decyduje czy mi sie podoba, jesli tak to wydaje w sklepie 60, 70 zł, i nie ma co sie dziwic ze ludzie tak robia, bo 70 zł na ulicy nie leży. Pozdrawiam

:o

Nie niby. Jeżel9i na jakiejś stronie są takowe pliki do legalnego

pobrania, to zazwyczaj nie ma z nimi problemów

Naprawdę ?

BTW

Temat zamknięty do czasu udzielenia

stosownych wyjaśnień przez Autora