eMule przydatna porada

Jeżeli lubisz eMule a masz na nim słab teransfery niesmuć sie bo masz tylko włączone ograniczenie zobacz jak można je ściagnąć :slight_smile:

emule.JPG

zwróć uwage na Ostateczny limit i Ilość Połączeń! :twisted: :twisted: :twisted:

Słyszałem o tym, ale nie jest to jakaś specialna porada.

Po drugie za takie procedery dostaje się Bany na serwerze :roll:

zdz007 , aleś wykombinował :-/

u mnie na przykład, jeśli będzie liczba połączeń powyżej 50, to będą one zrywane i cały necik będzie chodzi tak, jakby go nie było

Niby za co? :shock:

Tak, za takie procedury dostajesz bany na serverze

Ale czy dzięki tej poradzie możliwe jest przyspieszenie transferów do ‘‘normalnych prędkości’’?

wystarczy że zmienisz suwaki limit pobrania i wysyłania, na te co ciebie interesują, jak jest dużo osób które udostepniaja plik to i szybko ci będzie ściągało

ie7 oj nie,miałem kiedyś emule,mam LowID ściągało słabo a ludzi byłu dużo :slight_smile:

Polecam zwrócić uwagę również na to, że w sieci nie działamy sami. I chociażby nawet takie działanie nie było karane (a jest) - warto się zastanowić nad jego sensem… Przecież jest wielu użytkowników (mówię o lokalnych ISP), a serwer dostawcy ma swoje ograniczenia…

A później tylko narzekacie, że “net Wam muli” ;]

ja nie mam takich probelów z banami albo ip`ami mój sąsiad ma siec i cały czas ma tyle źródeł ustawionych i jeszcze bana niedostał a kożdysta z osła 2 lata