Emule sciaganie

Jak sciagam coś to pisze “czeka” dzieje sie tak ze wszystkim co zrobic??

Jak pisze że trzeba czekać to trzeba czekać :stuck_out_tongue:

Jakie masz łącze?

modem :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

Niestety sama nazwa Emule , Edonkey (osiołek ) musisz być uparty i czekać jeszcze raz czekać :slight_smile: a twoja cierpliwość będzie nagrodzona ja jak zaczynałem sciągać emule to włosy rwałem z głowy a teraz jakoś idzie zazwyczaj słabo ale idzie ale to niestety inna bajka wina mojego łącza (sieć osiedlowa) wszystkich których znam jak zaczynają ssać emule to narzekają że nic nie idzie i przeklinają część znajomuch czeka na emule inni wracają do Kazaa , imesh albo innego badziewia ja jestem wytrwały i jadę na Emule a jechałem na Kazaa lite , imesh , DC+ , bear share , Bittorent , i inne i teraz Emule górą.

Wydaje mi się, że jeszcze jak masz mooodem, to jeszcze dłuzej będzie Ci wszystko “jarzyło” nie mówiąc już o ściąganiu… Na modemie osiągniesz transfer max. 7kb/s … Może coś lepszego uzyskasz w porywach… :stuck_out_tongue:

Ja w emule mam High ID choć niemam zewnętrznego adresu IP i zwykle nie czekam dłużej niż 30 min na rozpoczęcie ściągania. Jak się ono już rozpocznie to niemal zawsze idzie z maksymalną prędkością łącza. :smiley:

:o ty chcesz sciągać eMule na modemie zwykłym… :lol:

Chłopie,zapomnij! !!

Aby osiołek zacząl cokowleik sciągac to trzeba 3-4 dni i to przy włączonym 24 godziny na dobe,to ze po godzinie czy dwóch cos zacznie sciagac,to jeszcze nie oznacza ze zacznie na dobre…sciągniesz a pozniej będziesz stał drugie tyle,bo musisz sie podzielic,z innymi tym,co sciągłes,juz,no i oczywscie musisz poczekać na Ratio DL UL

Takze na zwykłym modemie nawet bym,sie nie bawił,tym,no chba ze cie stać,na opłąty…za pakiety TP.

Ja mam dokładnie tak samo :smiley: :smiley: I czekam nawet krócej niż 30 min. :lol:

no mam pakiet 45h

ale niedługo będe miał wreszcie upragnione SDI

I wtedy stale IP i HighID. :slight_smile:

ale na SDI też nie poszalejesz,najwięcej ile uda ci się wyciągnąc to 11kB/s…

to w ile mi tak sciagnie 1gb??

11*60*60*24=950,4 Mb na 24h

jak ty to liczysz? i jakie łacze jest najszybsze?

11=kb/s

60=sek

60=min

24=godziny

Co do łącza to najszybsze jest takie na jakie cię stać :lol:

Słyszałem że łącze 100Mbit/s kosztuje 25000 zł/m-c

ja /cenzura/ :o :o :o jakie to??

Jak ja bym mial czekac 3-4 dni zeby zaczelo sciagac to bym sie pociol

Mi zasysa odrazu jak zaladuje liste uzytkownikow z plikiem :wink:

przy malej liczbie userow (do 10) musze poczekac kilka minut

tak zwany DSL ale on kosztuje jakies 600 moze 650 zl za miesiac wiem bo kuzyn ma i jak ssie mp3 chociazby z neta to zasysa mu z predkoscia nie mniejsza niz 100 kb/s :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: mial by wiksza ale maja dwa takie DSL’e na jakies 50 osob ale nawet jak na tyle ludzi w sieci calkiem niezle mu ssie :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: a i dodam ze zasysa mu 10mb ze sredna predkoscia 160 kb/s w 1 min a czasem szybciej jak malo osob kozysta w tym czasie z neta

przyznam sie zazdroszcze mu :smiley: :smiley:

2x100 kb/s na 50 osob ?

buehehe to ile placi ze neta ? 2zl ?

i to nie mozliwe zeby przy predkosci 160kb/s zassal 10MB w minute, a jezeli chodzi o 10mb to nie dodaje sie takiego przedrostka mili do bitow.

sorki 1000 :smiley: :smiley: mała pomyłka .w nocy pisalem bylem zmeczony 8) 8) :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: