eMule

jak zwiększyć liczbe plików udostępnionych w eMule w zakładce “Pliki” bez umieszczania ich w folderze Incoming? bo mam dużo muzy w folderze MP3 a nie incoming

poprostu zmienić ścieżkę dostępu z Incoming na MP3 8)

No dobra w ustawieniach/foldery zmieniłem ścieżkę z D:/Programy/eMule/Incoming na D:/MP3 i teraz z 18 udostępnianych plików mam 4 udostępniane filmy i zero muzy

Fredi_2005 pliki nie mogą się znajdować w podfolderach :!:

jeden folder i w nim to co chcesz udostępnić :slight_smile:

hm… to chyba nie tak do końca mogą być w podfolderach ale te podfoldery też trzeba zaznaczyć i wtedy gra :smiley:

nie trzeba przecież wszystkich plików przenosić do jednego folderu

bardzo ciekawa teoria :slight_smile: w ustawieniach eMule`a podaje się tylko jedną ścieżkę dostępu do plików udostępnianych :expressionless:

???

to albo coś nie rozumiem albo. sam nie wiem

Są w Ustawieniach-Foldery:

1 okienko: gdzie podaje sie ścieżke dla ściągnietych (standartowo Incoming)

2 okienko: podaje sie ścieżke dla ściąganych (standartowo Temp)

3 okienko: podajesz to co chcesz udostepnić np.:

na dysku E masz 2 foldery (nazwa A i B), w każdym po 2 foldery (nazwa x i y) z zip oraz exe i dodatkowo po jedenym zip’ie w każdym z tych folderów…ech mam nadzieje ze zrozumiałe :slight_smile:

i teraz zaznaczając jeden z tych głównych np.A - nie uostepnimy zawartości x i y tylko tego dużego zipa,

zaznaczając trzeba dodatkowo zaznaczyć folder np.x , i… ciągną to co jest w folderze x i dużego zipa;

i można tak zrobić dowolną ilość razy - kurcze tak mam i działa :smiley:

z tego widać, że obaj mamy rację :lol:

można wskazać folder (standartowo) Incoming + pliki udostępnione, ale podfoldery i tak będą nie widoczne dla osła - przynajmniej w mojej wersji eMule 0.42e + Oxygen Mod 2.4 :smiley:

chyba za mocno sie do tego wyrażenia przyczepiłem :smiley:

u mnie w 0.45b jest tak samo

ps.: tośmy sie dogadali, mam nadzieje ze Fredi_2005 też wie o co chodzi i mu się przyda :lol:

:o

Skasowano