Emule

WITAM!

Zastanawia mnie jedna rzecz czy jak się przesuwam w kolejkach do przodu a nic nie moge ściągać to mam poblokowane porty Emelu zainstalowałem 5 dni temu po tym jak mnie wkurzyła kaaza :twisted:

To że się przesówasz to mało. Musisz być na początku kolejki.

daj mu się rozpędzić, emule = cierpliwość

pozdrawiam lammar

emule = sie ■■■■

zanim cos sciagniesz/zaczniesz ciagnac to potrwa wieki

przesiadz sie na Torrent :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

buahaha…

emuleek jest super!! kolejki mają swoje prawa!! musisz cierpliwe czekać na swoją… kolejkę !!

ważne także są parametry twojej ‘sieci’ i ustawienia eMula…

No ja się z tym akurat nie zgodze to jest najgorszy program jaki na kompie miałem do sieci p2p. Weź sobie ściągnij coś to miną wieki zanim kolejke miniesz a przez ten cały czas jest włączony i łapie połączenia i muli neta Emul jest do bani torrent DC++ i Bearshare rządzą :twisted: :twisted:

Kamcia , muszę przyznać że jesteś osobą bardzo mało tolerancyjną wyznającą prostą zasadę - co mi się nie podoba jest shitem, szajsem itd.

Potwierdziłaś to swoimi postami z lipca na temat nagrywarek LG , które nazwałaś szajsem.

Podsumowując to proszę Cię o to abyś zastanowiła się co czasami piszesz, ponieważ ludzie mają różne preferencje programowe. Jeżeli nie mam przekonania do jakiegoś programu to go poprostu nie używam , a nie walę na forum epitety typu szajs, ■■■■ na temat tego programu.

na koniec i tak Cię pozdrawiam

lammar

BRAWA BRAWA BRAWA! !!

Na Emule masz najwiecej plików poczekasz tydzien i masz plik sciagniety nieraz to nawet 2 dni:):slight_smile: Popieram Emule Jest Ok!

witam sama nazwa mówi za siebie muek :slight_smile: daj mu sie rozkręcić niech pochodzi sobie kilka nocek i udostępnij pliki niech inni ściągają od ciebie nie ma nic za darmoche :slight_smile: troche poczekasz a zobaczysz efekty

lammar bez przesady 5 dni u mnie w 2 godziny sie rozpędza Piotrek11 może masz źle skonfigurowanego emule